Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti összejönnétek egy roma...

Ti összejönnétek egy roma lánnyal, aki teljesen normális és magyaroknál nevelkedett fel?

Figyelt kérdés

Persze úgy szól a kérdés, hogy tetmeszetesen magyarokhoz szól!


A lany elmondasa szerint a tobbi cigany irritálja, es nem tudna olyan lenni mint a többi. Ha lehetne a szüleit is letagadná azt mondta. Ezen kivul nagyon rendes, kis csábító teremtés, nagyon kedves, de azert latszik rajta hogy roma. Nem túlzottan iskolázott, de hat nem is kell mindenkinek professzornak lennie...


Ilyen feltételekkel összejönnek egy roma csajjal?


2016. okt. 16. 17:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt roma barátnőm,nagyon rendes,becsületes volt.Ő is utálta a családját,mert azok nem ilyenek voltak.

VISZONT:Nagyon gondold meg a dolgot,lehet,hogy az ő felmenői normálisabbak,de nekem meggyűlt a dolgom az exem családjával,szóval óvatosan!

2016. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Soha a büdös életben sem.
2016. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Quatermain ***** válasza:
Nem iskolázott az mit jelent? Attól hogy szakiskolai végzettsége van nem jelent problémát, de azért ha az érettségi megvan már elgondolkodnék rajta. Hogy ha valóban van benne értelem, nem addig jut el a szókincse, hogy 'dik rohaggyon ki a beled te gyász és nem gyémántos sukár hercegnőnek aposztrofálja magát Facebookon, akkor igen.
2016. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nem
2016. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Egyszer bíztam meg teljesen egy roma származású emberben. Meglopott és mikor kiderült megpróbált megveretni. Ennyit ért neki 5 évnyi barátság. Ez volt még csak a jéghegy csúcsa, az egyetlen eset amikor olyan roma bántott akiben megbíztam. A többi rengetegszer betámadott és voltak különböző dolgok. Aki barátságos közülük az is megpróbál lenyúlni egy cigivel hogy buszra kell. Mai nap ülök a metrón és anyuka meséli hogy a fia milyen üzletember hogy ellopott egy hangszórót majd eladta, de visszalopta szóval megint náluk van. Két éve próbáltak megverni romák. Szóval ezek hatására velük szemben kialakult bennem egy kis gyűlölet.

De tegyük fel hogy ez a lány tényleg nem olyan és elhatárolódik ezektől. Akkor bajom nem lenne, de párkapcsolati szinten nem működne a dolog, mert nem vonzanak a fekete és roma nők.

Nálam ez egy nagyon nem lenne.

2016. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szerintem is vannak tök szép roma lányok.

pl kulcsár edina az orr műtétje előtt egy full cigó csaj volt jó testtel.

megműtötték és tök jó csaj lett.

[link]

szóval ha meg van szocializálva,meg le van szoktatva a cigány lány az undorító színes ruhás öltözködésről és nem rest edzeni-mert alapesetben a igazi roma lányoknak tesizni is tilos nehogy edzésre járni-akkor nem lenne gond vele.

2016. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mostani barátnőm is roma (egyébként cigány, és pont). Ráadásul nyírségi, az ő elmondása szerint a legrosszabbak a nyírségi cigányok ("tirpákok"), pedig kevés nála kedvesebb, megbízhatóbb emberrel találkoztam. Nekem nem a bőrszín számít, hanem az, hogy ki hogyan viselkedik a másikkal. Egy párkapcsolatban meg nem a családot kell nézni, hanem hogy te tudod-e szeretni az adott illetőt.
2016. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!