Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A viselkedés és a benyomás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viselkedés és a benyomás, vagy a származás és az előítélet?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki jószívű, nagylelkű, segítőkész, művelt, és helyes is. Elutasítanátok csak azért mert cigány?


Köszönöm a válaszokat.



2015. dec. 15. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Én igen. A vér nem válik vízzé...
2015. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Mindenkinek jár egy esély. Miért a származása alapján ítéled meg? Elég sok magyar nemzetiségű veri agyon nap mint nap a párját, de ugye mégsem félsz minden magyartól?

A helyedben én megpróbálnám, ugyanolyan ember, mint bármelyikünk. :) 27N

2015. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én randiztam már roma férfival (rendezett életvitelű, dolgozik, művelt, tanult). Nem a származását néztem, hanem a személyiségét, viselkedését. Nem jöttünk össze, de nem a származása miatt.

Mondjuk itt jegyzem meg, azon a társkeresőn, ahol megismerkedtünk, van közös fórum is, és számomra borzasztóan irritáló volt, hogy azok a nők, akik szintén randiztak vele, sőt, volt olyan, aki össze is jött vele, a sikertelen randi vagy szakítás után elkezdtek látványosan cigányozni... ha zavarta őket, akkor minek randiztak, minek jöttek össze vele? Én végig az embert néztem, nem a származását.

2015. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár őszintén szólva kicsit aggódnék, hogy a rokonai milyenek, de adnék esélyt a dolognak.
2015. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó három nagyon korrekt volt. Köszönöm! :)
2015. dec. 15. 15:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint van az a fajta cigány, akiről te beszélsz, művelt, intelligens, kulturált, satöbbi. Valószínűleg ismerek párat- és azért írom, hogy "valószínűleg", mert esetükben fel sem tűnik a származása, simán elkönyvelem kicsit sötétebb pigmentációjúnak, fogalmam sincs róla, hogy azok az ismerőseim, akikre most így hirtelen gondolok, milyen származásúak. Van ilyen. Ha már észreveszem rajta, hogy cigány, akkor annak általában nyomós oka van- megjelenésében és/vagy viselkedésében és/vagy beszédében és/vagy egyéb megnyilvánulásaiban. Ez utóbb esetben viszont zavarna, de nem azért, mert cigány. Láttam teljesen fehér bőrű embert is, aki minősíthetetlenül viselkedett, az se kellene.
2015. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak a származása miatt nem, de azért óvatos lennék vele.
2015. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem utasítanám el, de szeretném megismerni a családját is. (ez minden nem-cigányra is vonatkozik)
2015. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én elutasítanám.

Volt egy cigány pasim, tönkrevágta az életem, az önbecsülésem, testileg, lelkileg megalázott...

Volt egy másik cigány,nem volt a pasim, csak az akart volna lenni, randiztunk párszor, a hülye kis "hobbija" majdnem az életembe került, amúgy elmesélte, ő nem agresszív, de az exe azért kapott párszor, meg szerinte a férfi megcsalás elnézhető, nem úgy, mint a női, meg hasonló okosságok.

Volt még 1 cigány, kavartunk. Emberileg normális. De a kapcsolataiban részéről olyan, hogy hűség nem létezik.


Esély... Aki akar, adjon, de én sajnos nem tudnék.

2015. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9-es. Ezek szerint te kifogtad őket. Én ismerek nagyon korrekt cigányokat, akik a tenyerükön hordják a kedvesüket.
2015. dec. 15. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!