Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor kétkezes vagyok,...

Most akkor kétkezes vagyok, vagy csak ügyes a bal kezem is? Bal szem dominenciám van, azonban a kezeimet felváltva tudom használni.

Figyelt kérdés

pl ha balra van valami a bal kezemmel ragadom meg, ha jobbra a jobb kezemmel. ha a bal kezembe veszem a telefonom, a bal zsebembe teszem, ha a jobba akkor a jobb zsebembe.


a bal és a jobb kezem írásképe nagyjából egyforma...egyformán szar :D mondjuk ez azért is van, mert keveset írok kézzel nagyon... igazából évente pár oldalt nagyjából, aláírni szoktam inkább... tehát pocsékul írok, de azért itt egy kép a két oldalamról. mondjuk balról bekell lőni a szöget hogy hogy is írjam a betűket, mert ugyebár jobbal tanultam őket...


a köröket azért rajzoltam, hogy szemléltessem a motorikát. a sebesség kb ugyanaz, talán ballal néha elgondolkodom h most merről kéne a betű szárát meghúzni...


[link]


amúgy amikor színezgetek, - mert színezni az jó dolog :P- akkor cserélgetem a kezeimet.


2016. okt. 17. 19:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah, és programozó vagyok.
2016. okt. 17. 19:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak az írást látom, azt hittem volna, hogy kb max 9 évestől származik.

Hát, komoly!

Én is mindent két(bal) kézzel csinálok, de írni csak jobbal tudok.

2016. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah, hát figy, több mint egy évtizede nem írok rendszeresen :D ennyi idő alatt azért sokat veszít az íráskép, főleg hogy már a fősulin sem volt kötelező kézzel írni, én pedig 28 vagyok :)
2016. okt. 17. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Feleleveníted a kézírás hiányának problémáját.

[link]

Tessék, de csak mert te is megmutattad :D

Azért egy írássszakértő véleménye érdekelne mindkét esetben!

2016. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!