Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most rocker vagyok? Lehetek...

Most rocker vagyok? Lehetek rocker?

Figyelt kérdés

13/L vagyok. Akusztikus gitáron játszok, de már egy ideje nagyon érdekel az elektromos- és basszusgitár. Kedvenc bandám a Halestorm (Lzzy Hale a kedvenc énekesem ezalapján) legszívesebben mindig sak fekete ruhába járnék. Imádom a gitár riffeket (akármelyik előadótól van a riff, egyszerűen megfog) és imádom a gitárokat.

Azért kérdezem mert nem akarok olyen lenni mint a legtöbb korombeli lány hogy "meghallgattam egy tankcsapda számot most totál rocker vagyok".

Nektek mi a véleményetek?



2016. okt. 17. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az vagy, aminek érzed magad, e téren.

Ha töröknek éreznéd magad, nem lennél az.

2016. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért kéne kategorizálnod magad? Hallgasd a zenét, amit szeretsz, öltözködj, ahogy szeretnél. Később úgyis ráfogsz jönni, hogy az emberek annyira sokszínűek, hogy nem lehet egyértelműen skatulyákba húzni őket. Például ha már zene, én is főképp rockot meg metált hallgatok, de időnként rap-et meg klasszikus zenét, filmzenét is. Van pár együtteses pólóm, de ezenkívül meg nem öltözöm tipikusan rockernek. Most akkor én rocker vagyok? Talán, igen, talán nem, de igazából nem is érdekel...
2016. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Egy bizonytalan identitáskereső tinilány vagy. :D
2016. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha megkérdezik hogy milyen zenéket hallgatok mondhatom hogy rock?
2016. okt. 17. 21:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azt hallgatsz akkor miért ne mondhatnád. Ha nem azt, akkor is mondhatod, csak akkor nem mondasz igazat. :D
2016. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, hisz azt hallgatsz(meg trash metált) a kulcsszavak szerint, szóval ja, nyugodtan.
2016. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem hallgatok titokba zsusztin bíbőrt ☺

Szeretem a rockot meg egy kis metál is elmegy. Néha van egy két pop szám is (Hozier - take me to church, Kygo - raging..) ami elmegy de egy idő után idegesítenek. Nightcoret is hallgatok néha. Ja es a "beba pro junior" reklám zenéje szerintem aranyos a babákkal. ☺

2016. okt. 17. 21:35
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy no.1 Metál fan, de például most találtam egy videót amiben a Mettalica gitár riffjeit játsza egy ember és azt időtlen időkig elhallgatnám. Még csak 1 hónapja "ismerkedem" a hard rockkal és a metállal. Még számomra picit szokatlan (nem irritáló, zavaró vagy ilyesmi csak nem vagyok hozzászokva, picit új nekem) lehet hogy később egy bullet for my valentine koncerten látom viszont valamelyik válaszolót ki tudja ☺
2016. okt. 18. 12:41
 9/11 anonim válasza:

Szabadon annak nevezed Magad, aminek szeretnéd :) Amit jónak érzel.

Én feketében járok, metált és kemény rockot hallgatok, életem egyik nagy részei a piercingek, fültágítók, és egyik célom (sok más mellett) a scream-technika elsajátítása.

Ezeken felül mégsem szeretem, ha valaki rockernek, vagy egyébnek hív, mert idegesít. Van nevem, tessék azon szólítani. Ha nem tudja valaki, akkor meg kérdezze meg. :D

2016. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Lenyeg annyi h ne oltozz ugy mint egy rocker mert az okadek
2016. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!