Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek attól, hogy nem...

Szerintetek attól, hogy nem öltözöm úgy, mint egy rocker, attól még lehetek az? Zenei ízlés tekintetében csak progresszív és hard rockot, heavy metalt hallgatok. Aki rám néz, nem mondja meg, de úgy gondolom, hogy az vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
ha úgy gondolod, akkor úgy is van. Ezt te döntöd el magadban.
2014. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. aug. 10. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz az. Pozitívum, hogy nem csak divatból csinálod az egészet. Szerintem a rock az egy érzés, ami belülről jön, és vagy kimutatod a stílusoddal, vagy nem, de ha megvan, akkor már rocker vagy.
2014. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is rockot hallgatok, sőt mindenem a rock, de a külsőmön nem tükröződik.

Ha úgy gondolod, hogy az vagy, akkor az vagy! :) Nem kell csupa feketébe, szegecsesbe,meg zenekarospólóban járnod azért, hogy kimutatsd milyen a zeneiízlésed.

2014. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

* feketében, szegecsesben


és 17/l

2014. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sok rockot hallgatok meg pl. metált, punkot, de olyan értelemben, hogy akárki rockernek hívna ha rámnéz, nem jeleskedem :D Max alternatív vagyok a hajammal meg a bakancsokkal, de a kedvenc cuccaim mind enyhén vintage stílusúak és virágmintásak... És mégis ott voltam az első sorban Volbeaten, akkor persze nem a virágos ruhácskámban. Szóval az vagy, aminek érzed magad, ezt ne bízd a társadalomra :)

16/L

2014. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D Egyébként nagyon szír, hogy a korosztályomban mindenki ezeket az értékelhetetlen szar disco "zenéket" meg dubstepeket hallgatja. Két barátnőm (volt osztálytársam) osztozik csak velem a rock imádatában. :D

14/L

2014. aug. 10. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Én folk/pagan/viking metált hallgatok, és csajosan, hétköznapian öltözködök. Nincsenek is rockos ruháim. A párom zenész, főként metál bandákban szokott játszani, de a hosszú hajat leszámítva semmi más nincs rajta, amiből ezt meg lehetne állapítani. (A hétköznapokon persze, amikor koncertezik, az más)

Azt hiszem, mi ebből már kinőttünk :D

20l és 27F

2014. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szar** bocsi :D és köszönöm a válaszokat :D
2014. aug. 10. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!