Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha valaki kitörli a...

Normális, ha valaki kitörli a múltját?

Figyelt kérdés
Teljesen megváltozik-külsőleg és belsőleg egyaránt-,eltünteti/elégeti a gyerekkori fényképeit,nevet változtat,megszabadul mindentől,ami a múlthoz köti. Ez normális,ha valaki új életet akar kezdeni? Mit gondoltok?

2016. okt. 18. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Különösen ha keresi a maffia.
2016. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen az abban az esetben ha jobb és egészségesebb életet szeretne magànak teremtemi pl olyan emberek vették körül akik önzőek és csak magukkal foglalkoznak ,vagy pedig meggyűlölte azokat akik edfig körülötte voltak esetleg nem foglalkoztak vele pl szülők!
2016. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én például nem szerettem volna emlékezni a negyedik osztályra, ezért gyakorlatilag teljesen kitöröltem az emlékeket. Nem is tudnám felidézni őket.
2016. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nyomós oka van rá,hogy ezt tegye.
2016. nov. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!