Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a barátom múltját?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt, és az utóbbi időben mindig a múltjával basztatom, és próbálok ez érdekben változtatni, de nekem mindig az jut eszembe, hogy nem vagyok fontos neki és, hogy biztos jobb lenne egy vele egyidős.(3 év van köztünk)
2016. szept. 12. 06:44
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha szabad kérdeznem mi van a múltjába,ami ennyire zavar?
2016. szept. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Hány éves vagy, ha komolyan 3 év zavar? :D :D

Az még fiatalok között is átlagos.

2016. szept. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen kényszeres számonkérések csak megmérgezik a kapcsolatot is, meg a benne levők lelkét, nem érdemes tovább folytatni.
2016. szept. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Remélem lesz annyi esze, hogy mielőbb elhagy.
2016. szept. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Én csak annyit tudok hozzátenni, hogy hihetetlenül fárasztó tud lenni egy állandóan önbizalomhiányos nő, aki mindig másra mutogat és a (sokszor nem létező) hiányosságait sorolja, meg állandóan arról faggat, hogy x jobb -e, szeretem -e, y típus jobban kellene -e. Mintha ő mondhatná meg nekem, hogy ki is tetszik. Őt választottam és ennek oka volt, fejezze már be ezt a befordult dumát. Egy exem egy éven át szinte naponta felhozta ezt a szarságot és tök mindegy mit éreztem iránta korábban, ez az őrületbe kergetett és inkább szakítottam. Az állandó siránkozás ide vezet, utána persze a nő meg igazolva érzi a félelmeit, hiszen el lett hagyva. Elmebaj.

Hagyjátok abba!

Kérdező, téged választott, veled van, de nem lesz mindig így és ezt magadnak köszönheted.

2016. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
94%

Amikor először felmerült benned a gondolat ,hogy valamit megváltoztatsz a barátodban, amikor azt gondolod,hogy vannak hibái ,de majd melletted megváltozik, akkor kell ezt a kapcsolatot befejezni..

Ha már elmúlt a rózsaszín köd , és nem tudod elfogadni olyannak amilyennek született ,nincs jövője a kapcsolatnak.

Egyébbként sem lehet a múltat kitörölni, vagy tudsz ezzel együtt élni,vagy nem. Minnél később döntessz, annál fájdalmasabb lesz a szakítás.

Egy jól működő kapcsolatban nem megváltoztatni akarják egymást, hanem megérteni és elfogadni.

2016. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
A kritikus személynek, jelen esetben neked van bajod saját magaddal... érdemes pszichológussal beszélgetned, ha önmagadtól nem jössz rá mitől vagy önbizalomhiányos. Aki békében van magával az nem piszkálja, kritizálja, nem verseng a párjával. A basztatas fakadhat abból, hogy ...Nem vagy elégedett magaddal, külső, egzisztencia hiánya ..keveset keresel és tőle függsz anyagilag, megfelelő iskolai végtettség hiánya pl. Szíved szerint mondjuk orvos lennél e helyett pultosként dolgozol.. vagy a saját szüleiddel van problémád... Vagy Társfüggőség utána olvashatsz... Minden belőled fakad !
2016. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
NINCS annál idegesítőbb dolog, mint amikor egy lány olyan múltbéli dolgokat hoz fel folyamatosan (exbarátnők, régi szokások, stb.), amik még jóval azelőtt történtek, hogy megismerkedtünk volna. Ez bele van kódolva a nőkbe, vagy mi? Figyelj, gondolom azért van veled a barátod, mert szeret, és veled akar lenni. Próbáld meg ezt valahogy elfogadni, és együtt élni ezzel a tudattal. Hátha sikerül.
2016. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noren1989 ***** válasza:
Ő is elfelejtette a tiedet, nem? Egyszerű méltányossági alap nálad nem sokat számít, gondolom...
2016. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen döntsd el fejben, hogy többet nem piszkálod a régi dolgaival. Az elején nehéz lesz visszafognod magad, de majd belejössz. Nagyon idegesítő szokás.
2016. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!