Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Végigbányászta már valaki...

Bobbbo kérdése:

Végigbányászta már valaki annyira a múltját, saját magát, a lelki, érzelmi világát, hogy eljutott azokhoz a dolgokhoz, amiken keresztül elindult az életben?

Figyelt kérdés

A jövő előtted, a múlt mögötted... ne félj megfordulni, ha rossz irányba indultál el, mert ez akkor is igaz marad!


Hogyan lehet a belső vezérlő elemekhez eljutni? Félrevittek ezek, vagy csak feladták az életünkben megoldandó feladatot?


A kérdést azért teszem itt fel, mert én is ezen az úton járok, és hátha mások tapasztalataiból tudok meríteni a további munkához, hogy végre eljussak oda, végre megéljem azt felnőtt fejjel, amit ott átéltem, és jónak gondoltam.


Röviden a történetem: gyermekkoromban a sok dicséret és "minden" hatására eljutottam egy olyan szintre az álmodozásban, hogy beleestem egy álomvilágba, ahonnét folyamatosan erőlködnöm kellett, folyamatosan kényszeríteni kellett magamat, hogy kikerüljek, és a valóságban tevékenykedjek, hogy jussak valamire, legyen belőlem valami, viszont ott tartok, hogy honnét eredhet ez az álomvilág, mi lehet mögötte...


ha van valakinek ötlete, szívesen fogadom, de bőven elég, ha valaki már bányászott/ásott/belső utazáson/stb. vett részt, és elmeséli vele mi és hogyan történt, mert abból is lehet erőt, ötletet, stb. meríteni


Köszönöm.



#lélek #múlt #ásás #belsőutazás
2016. szept. 7. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A fontos dolgok a tudattalanban vannak, ezért egyedül nem megy.Az "utaztatás" érdekes, de miután ott nincs oldás, ezért akár veszélyes is lehet.

Jobb, ha képzett szakember végez kor regressziót, mert ő képes a közben jelentkező traumák hatását AZONNAL oldani.

Ha súlyos az állapot, KIP módszerrel megoldható szimbolikus formában is, ami kevéssé terheli az elmét.

2016. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajánlom a témában a Daubner Béla-interjúkat a YouTube-on. Ő sokat foglalkozott ilyen mélyterápiával.
2016. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!