Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, ha egy, , csupán"...

Az normális, ha egy, , csupán" lelki fájdalomtól, szó szerint fáj a szívünk?

Figyelt kérdés
Már attól is, ha csak esély van arra, hogy megtörténik, amitől félünk. Konkrétan fáj. Hogy lehet egy lelki fájdalom ilyen erős?

2016. okt. 18. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg azért ilyen erős a fájdalom mert érzékeny típusu ember vagy akár csak én. Én már azon felhúzom magam hogyha valaki azt mondja rám hogy hülye vagyok és énnekem emiatt napokig fáj a lelkem és a szívem pont mint neked. És az a legrosszabb énnálam hogy a múltbéli sérelmektől nem tudok megszabadulni és azokon is folyamatosan rágódom és szenvedek nap mint nap. És szerintem ez nem normális hogy mindenen ennyire felhúzom magam és napokig szenvedek tőle.
2016. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mert a lelki állapotunk, érzelmeink erősen befolyásolják a fizikai állapotunkat. Amikor valaki megbánt vagy valami lelki sérelem ér az kihat a testedre is.

Például ha valamin nagyon felhúzod magad, felmegy a vérnyomásod, megfájdul a fejed, emelkedik a pulzusod és ugyanígy tüneteket válthat ki bármilyen más érzelem is.

2016. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
biológiai tény, h a szív nem fáj, csak a körülötte lévő izmok, mert a szívnek nincsenek érzékelő receptorai fájdalaomra
2016. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!