Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem elején normális,...

Terhességem elején normális, hogy nagyon fáj a derekam, ha pl le akarnék hajolni felszisszenek a fájdalomtól?

Figyelt kérdés
Ez második baba lesz és az elozonél ilyesmi csak egy strapás nap vegen volt kb 28. Héttol! Valakinek hasonló? Lehet, hogy azért van máris a derékfájás, mert az elsö gyerekünk meg viszonylag kicsi és még ot is emelgetni kell?
2013. ápr. 9. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, persze. Hormonok és minden egyéb... Mensesnél is fájdogálhat a derekunk, hát még akkor, mikor a terhesség elején borul a teljes hormonháztartás. Egyébként nem kéne, hogy emelgesd "nagyobb" gyerkőcöt... Ha már tud járni, próbáljátok megoldani, nehogy baj legyen a vége...
2013. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4-6 héten folyamatosan leszakadt a derekam, minden mozdulatnál figyelnem kellett. Főleg hogy munkahelyen nem tudják még, és volt hogy elfintorodtam, vagy felszisszentem, mikor belenyilallt.

8. hetes vagyok, pár napja tűnt fel, hogy szinte teljesen elmúlt, alig érzem :)

2013. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Nem hormonalis fajdalomra gondoltam, nem menstruacios gorcs szeru, hanem inkabb mint a masodik valaszolo irta rendes derekfajas, mozgasnal erzem de nagyon. A nagyobbik tud jarni, de pl meg kisagyban alszik, onnan is ki kell venni, betenni, stb stb, nem lehet megoldani, hogy ne emelgesse az ember. :)
2013. ápr. 10. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!