Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen személyiség...

Szerintetek milyen személyiségű ember lehet?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-eb46jd8geg

Tomas Rosicky, aki középen ül, azt kell nézni. Tehát így beszéd, mozdulatok alapján milyen ember lehet szerintetek? És mit tippeltek hány éves és mi a csillagjegye?



2016. okt. 18. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodt természetű, 36 éves skorpió csillagjegyű.
2016. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Visszahúzódó személyiség. Kicsit félénk, valószínűleg olyan 30-32 éves lehet, szerintem mérleg, vagy bak.
2016. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"És mit tippeltek hány éves és mi a csillagjegye?"


Ez ilyen wtf kérdés, mivel 2 mp alatt rágugliztam a nevére és kiadta, hogy Született: 1980. október 4. (életkor 36). - szóval mérleg.


Ha arra lennél kíváncsi, ki-milyen következtetéseket von le elsőre, ne add meg a nevét, vagy ne annyira ismert embert mutass. De a csillagjegyes kérdés még így is fölösleges szerintem.

2017. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a tipp lett volna a lényeg, erre te szépen leirod, hát kössz -.-
2017. jan. 5. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:

:DD

És ennek értelme a kérdésnek amúgy mi értelme??

Én meg adtam tippet, hogyan kérdezz. Vagy legközelebb írd le ezt is.



Egy sajtótájékoztatón egyébként nem tudom, mit szeretnél ki olvasni egy emberből. Apróbb dolgokat le tudsz vonni, pl hogy izgul-e, hazudik-, milxen - magabiztos vagy zavarban van stbstb. De hogy jön ide a horoszkóp?

NA mindegy, költő kérdés volt, igazából nem érdekel.

15 lehetsz max. amúgy is.


A válaszom meg ha zavar, és nem érkezik több "tipp"(a 2 db-nál október óta :D), nyugodtan jelezd a moderátornak, hogy szedjék ki, nem akarom felborítani a "játékod". ;)

2017. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem kell kötekedni, na és több vagyok mint 15.

Nem fogok magyarázkodni neked, mert sok mindent nem értesz még. Csak kötekedsz, látszik hogy nem jött le neked a kérdés lényege.

2017. jan. 6. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!