Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert erzem ugy hogy mindenki...

Patizom kérdése:

Miert erzem ugy hogy mindenki megutalt a kornyezetemben? (16F) Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Tavaly ev elejen att iratkoztam a jelenlegi iskolamba, ahol ev kozben eleg sok dicseretben reszesultem mert sokmindent elvallaltam pl.: fellepesek stb. Szoval a tanarok is baratsagosan es ugymond egy baratkent kezeltek de mostanara miota megkezdodott az uj ev ugy erzem hogy az osszes tanar megutalt es akarmit teszek a legrosszabnak vagyok beallitva mikozben ugyan ugy letezek mint elozo evben. Mar ott tartunk hogy nekem osztalyfonoki figyelmeztetest adnak mert jatszok az uvegemmel.. az osztalyfonokot is nagyon szerettem mert jofej volt de mar nala is latom hogy nem vesz eszre es tesz ram magasrol, es a tobbi tanar sem foglalkozik velem.

Ebbol az egeszbol csak annyi jon le hogy addig kell az ember a masiknak amig ad vagy tud adni aztan eldobjak mint egy leragott csontot. Lehet ugy hangzott mintha egy magaba zuhant depis fiatal kis nyomi irta volna de en erre csak azt tudom mondani hogy szanalmasak a mai onzo emberek. Tisztelet a kivetelnek mert meg van halistennek, csak sajnos az en legkorombol most megszuntek letezni. Gondoltam ezt megosztom veletek es szivesen meghallgatnek tanacsokat, vagy tapasztalatokat stb.



#tanár #önzőség #megutaltak
2016. okt. 18. 21:25
 1/1 b_smart válasza:
Szerintem ez a téma nagyon fontos és annyit Neked is megérne, hogy kérsz minden érintett tanártól időpontot és megbeszéled velük. Persze nem ebben a stílusban, hanem elmondod, hogy úgy látod, hogy kiestél a pixisből és szeretnéd tudni az okát, mert nem érzed így jól magad.
2016. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!