Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme van a pontozásnak,...

Mi értelme van a pontozásnak, ha mindenki visszaél vele?

Figyelt kérdés
orrba-szájba pontozák lefele egymást úgy vettem észre, hogy az egyéb kérdések egy kicsit visszafogottabb más témaköröknél viszont azt látom, hogy mindenki lepontozza a másikat akármilyen választ adjon egyáltalán mi értelme vannak ennek az egész pontozásnak? a legtöbb kérdésnél sokszor látom, hogy ebből van a veszekedés nem lenne egyszerűbb, ha nem lenne ez a pontozás és talán így mindenki a kérdésre válaszolna?
2014. ápr. 2. 08:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%

Mert a Kérdező ebből láthatja, hogy mennyire minősül hasznosnak egy egy válasz, mert láthatja a mögötte lévő százalék alapú értékelést, és ebből eldöntheti mennyire veszi komolyan a kapott választ.

Hiába megy a lepontozás, sokan nem olvassák el, vagy nem értelmezik helyesen, mert a nem helyén való "mindenkit lepontozok" stílussal, a saját százalékát rontja le.

2014. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Önérzetes hülyegyerekek ("most jól megadom!") és gyereknek megmaradt érzelmi bénák sportja ez. Magadra veszed a lepontozást? Ne tedd.:) Figyelj, itt tanácsokat kérnek, bár az egó miatt maguknak nem vallják be, sok esetben nem is tudják összerakni, de fejlődni akarnak. Az pedig változás. Melyik változás nem jár surlódással? Aztán ebből igen kis a valós hányad, amelyik tényleg profitál belőle, többség marad a szintjén, önigazolva magát (erre is jó a lépontozás), hogy megvédje az addigi, "jól bevált", megszokott, biztonságos világképüket. Hát röviden ennyi lenne a jelenség.
2014. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Értékelés nélkül is ugyanúgy meglennénk legalább, ha látni lehetne, hogy ki az, aki folyton lepontozza a másikat nem is a százalékról van szó engem az bosszant, hogy látom a válaszírónak igaza van és mégis le van nullázva mert sok paraszt nem bírja elviselni az igazságot pláne olyan témánál, ahol az emberek többsége elvakult.
2014. ápr. 2. 10:31
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is fölösleges a pontozás. Ha megnézzük a toplistát, láthatjuk, vannak olyanok, akik rengeteg pontot a potozásból kapnak, válaszért meg alig. Ők az eszement pontozók, akik el sem olvassák a kérdést-választ, hanem csak pontoznak. Magas százalékon állnak. Azután vannak a "kérdező bajnokok" akiknek naponta 30 pontjuk van kérdésből. Ők azok akik megkérdezik, miért a miért és mit tennél, ha tennél. Szintén magas %-on vannak.
2014. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szerintem az lenne a megoldás, ha valódi pontozás lenne akkor értelme lenne a pontozásnak nem hirtelenfelindulásból cselekednének az emberek láttam már olyan 85%-os válaszírót, aki síkhülye mégis fel van pontozva, mert bólogat a kérdezőnek.
2014. ápr. 2. 10:42
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
4-es, teljesen egyet értek!!! (Y)
2014. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#4 A toplistások sok időt töltenek a gyiken vagy nagyon érdekli őket a témakör persze ettől még igazad is lehet vannak olyanok, akik csak az értékelés miatt szerepelnek a toplistán én is 3-ik vagyok az ezotéria kategóriában az egyéb kérdéseknél 11-ik pedig nem szoktam pontozgatni a válaszírókat.
2014. ápr. 2. 10:52
 8/20 anonim ***** válasza:
azért vannak abnormálisok: pl a mostani 9.bajnok: kérdésért: 3 válaszért 67 és pontozásért: 5040!!! Legalább a pontozásért ne lehetne potot kapni. De hát mindegy.
2014. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 Pontosan emiatt mondtam, hogy legalább látni lehetne azt, akik folyamatosan lepontozza a másikat talán így kétszeri meggondolná pontozgatást én még azt sem értem mi értelme van a toplistának van, aki emiatt pontozza le másokat?
2014. ápr. 2. 11:19
 10/20 anonim ***** válasza:
3-ik vagy az egyikben a másikban 11-ik helyezett vagy,akkor neked mi bajod? az fájjj ,hogy nem te vagy az első?*Bagoly mondja verébnek*A topon vagy ne sirjál tesó:D
2014. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!