Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt gyakorikérdéseken mindenki...

Itt gyakorikérdéseken mindenki ilyen?

Figyelt kérdés
Rengeteg válasznál azt szűröm le, hogy mindeni 3 diplomás ember,10 éves kora óta dolgozik, kitűnő átlaggal rendelkezett a tanulmányai alatt, annak ellenére, hogy rengeteg megpróbáltatás érte, illetve alkoholt sem ivott 18 éves koráig és a szüzességét is csak házasság után vesztette el. Ez tényleg így van?
2016. okt. 5. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Az oldal felhasználóinak kb. 1/3-a 40 év feletti unatkozó anyukák, 1/3-a trollok akik unatkoznak iskola után, a maradék meg a (valamennyire) normális válaszadó.
2016. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Kikérem magamnak, én például negyven feletti háromdiplomás troll vagyok.


Kérdező, ha a kérdésedre őszintén és lényegretörően akarok válaszolni, azt mondom: nem.


Ha kicsit részletesebben, akkor meg kell kérdeznem, hogy szerinted tényleg bölcs dolog ilyen sarkalatosan leegyszerűsíteni a kérdést, ráadásul az összes válaszolót egy kalap alá venni? szerinted tényleg mindenki egyforma? Mert ha nem, akkor mi értelme a kérdésednek? Netán az összes kérdező buta?

2016. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Természetesen az általánosítás csak költői túlzás volt :)

Arra akartam kilyukadni, hogy rengeteg válaszból az érződik, hogy a megírója a tökéletesség megtestesítője.

2016. okt. 5. 18:13
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
És mi a kérdés?
2016. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik osztják az észt és azt hiszik, már ismerik is a Kérdezőt, és tudnak róla mindent, és ők bizony megtéveszthetetlenek és senki Isten fia vagy leánya meg nem győzheti őket arról, hogy az, amit ők úgy gondolnak, ahogy van, nem is úgy van...


És persze vannak olyanok is, akik őszintén segíteni akarnak.

2016. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen az első mondta meg a tökéletes választ. Egyébként meg létezik egy úgynevezett tökéletes út, amit mindenki követni akar, és ha neki már nem sikerült, megpróbál másokat rásegíteni.
2016. okt. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt sok itt a kamu ember ,aki csak azért tevékenykedik itt ,mert önbizalom építést ad nekik a kamusság dicsérete és az álszentség tartása.
2016. okt. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek.
2016. okt. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De jo, h nem csak engem idegesit... Nagyon sokan olyan valaszokat adnak, mintha szamukra minden, ami a tokeletestol elter, az elitelendo lenne. Mert ok biztos hibatlanok...

A kedvenceim:

18 eves srac egy napot logni akar - ki vannak akadva, hogy megis micsoda zullott ember tesz ilyet.

16 eves lany nem akar egy komplett haztartast levezenyekni suli mellett - o egy lusta semmirekello, pedig mar "majdnem felnott".

Egy lany ranezett mas ferfira is a parjan kivul - o egy utolso utszeli riherongy.

Engem marhara idegesit, mert hat en nem vagyok tokeletes, es ezek alapjan a valaszok alapjan ugy tunik, ezzel egyedul vagyok ezen a bolygon, rajtam kivul mindenki mas az.

2016. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki tanácsot kér az oldalon akkor én mindig odaírom, hogy ez csak az én véleményem, tehát nem kötelező azt tenni amit mondok, én próbálok választ adni a kérdésére és segíteni de nem vagyok én szent hogy minden úgy van ahogy mondom. A "saját véleményes" utóirat miatt jellemzően kapok is negatív szavazatokat a válaszomra. Egyébként a leírt halmaznak a második felében levő kritériumok nem lehetetlenek. Nekem nincs diplomám és nem dolgozok 10 éves korom óta, viszont közel kitűnő átlaggal rendelkeztem a tanulmányaim alatt, annak ellenére, hogy rengeteg megpróbáltatás ért engem, illetve alkoholt sem ittam 17 éves koromig és szűz vagyok még. (21F)
2017. ápr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!