Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van jövője egy hozzám hasonló...

Van jövője egy hozzám hasonló embernek egyáltalán?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, de totál nem tudom még, hogy mit szeretnék az életben. Úgy izomból még csak tervem sincs ezzel kapcsolatban annyit tudok ,hogy mit szeretnék (jó autó,normális lakás, normális barátnő) komolyan tényleg nem szeretnék olyan nagyon sok mindent, csak annyit hogy ne keljen megszakadnom a munkámban, és valamennyire szeressem is azt. Még azt sem mondom, hogy millomos szeretnék lenni csak egy normális nyugodt életet akarok gondolom így érhető: Legyen időm az esetleges családomra,magamra,szórakozni ilyesmi.



Viszont mintha semmi lehetőségem nem lenne...eddig nagyon sok munkahelyen dolgoztam, de nincs egyetemi végzetségem csak egy sima mezei géplakatos vagyok.Néha úgy érzem, hogy igazából azért születtem ,hogy másnak a zsebét tömjem telle pénzel az én energiámmal havi max 150-ért.

Most arról nem szeretnék beszélni ,hogy már lassan munkát sem nagyon találok annak ellenére, hogy keresek...legalábbis normálisat nem mindenhol 12 óra+ hétvégék 120 ért. Én valahogy ezzel nem tudok együtt élni elfogadom azt, ha valaki azt mondja hogy én ez miatt lusta vagyok stb, de így sincs sok életem akkor meg aztán végképp nem lenne.


Szóval nem tudom mit kezdjek magammal a párkapcsolati részben úgymond nincs nagy gondom, mert mindig találok csajt de nyilván komolyan egyik sem tud rám alapozni, mivel nem vagyok valami gazdag családból való, és egyébként nem is várom el tehát megragad az egész ilyen szexkapcsolati szinten aztán ennyi semmi komoly (eddig csak álom egy normális kapcsolat számomra).


Magam körül azt látom ,hogy mindenki mintha lopná a pénzt én egész nyáron dolgoztam, de komolyan és nem tudtam elmenni sehova még a város tábláját sem tudtam elhagyni ahol élek. Más meg munkanélkül töltögette fel a tengerparti képeit , és egész egyszerűen nem értem.


Férfiaknál már lassan mindenki BMW-vel járkál (nyilván azzal fényképezgetik magukat), és munkanélkül a legtöbb.

A hugom most tanul az egyetemen a nőverem marketinges egy elég komoly cégnél, és ők sem élnek így annak ellenére, hogy komolyan tanulnak/dolgoznak.


Az én havi bevételem most szó szerint 0ft, mert valahogy szégyellem magam, hogy bekopogjak a munkanélküli központba havi 20 ezer forintért.


Szóval nem értem egyátalán én minek születhettem meg? Semmi értelmét nem látom az életemnek , de most ezt nem szimpla depresszióból mondom csak így logikusan megtekintve.Mintha azért élnék ,hogy másnak segítsek meg hogy másnak jó legyen. Mindenhol kihasználtak, de csak az erőmet (elég izmos vagyok) de ahova egy pici gondolkodás is kellett azt hitték szerintem, hogy nekem nincs, és hogy csak egy robot vagyok.


Egyáltalán van nekem bármiféle jövőm, ha nem végeztem egyetemet ebben az országban?



2016. okt. 19. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha így állsz hozzá akkor nincs. Dolgozz 1-2 évet 120-ért. Annyit kibírsz. Aztán fogod magad átmész másik helyre és a 2 év tapasztalatoddal kapsz 160-at és így tovább. Ne siránkozz. Melyik országrészben laksz? Én Észak-Dunántúlon és akkora munkaerőhiány van hogy hálóval kell fogni az embereket.
2016. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Somogymegyében itt is kb ez a helyzet, de itt nem lehet munkával pénzt keresni lassan. Amúgy értem mire gondolsz, de eddig annyira tudtam jutni ezzel az eljárással ,hogy megszereztem egy jogsit.
2016. okt. 19. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Te tipikusan az vagy, amikor az igények nem állnak összhangban a képességekkel. Nincs magas végzettséged, még is könnyű életre vágysz? Hát ez nem így működik. Aki nem tanult, amikor lehetett volna, annak jó eséllyel küzdelem lesz az egész élete. Tehet két dolgot, vagy beletörődik, vagy elmegy továbbtanulni, szerez magasabb végzettséget, és a magasabb végzettség hozza magával a könnyebb és jobban fizető munkát.
2016. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok? Ha tudsz németül akkor irány osztrákia, ha nem akkor kezd el tanulni.
2016. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hozza csak nem ebben az országban. Nem egy két diplomás emberke dolgozik a soron nálunk.
2016. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Quatermain ***** válasza:
82%
Az észjárásod meghaladja egy szakmunkásét, a helyedben elmennék tanulni.
2016. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok amúgy igen teljesen igazat adok annak aki azt állítja, hogy tanulás nélkül egy kínlódás az egész.
2016. okt. 19. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!