Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy 176cm-es...

Szerintetek egy 176cm-es csávón jól áll, ha ki van gyúrva?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha 176cm és ki van gyúrva, akkor az nem néz ki egy kigyúrt törpének?

Illetve lehet vonzó, meg úgymond egy olyan pasi akire azt mondanák a csajok, hogy húú ezzel szívesen összejönnék.



2016. okt. 19. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
csak 180 felett ajánlott, mert alatta valóban egy kigyúrt törpe lesz.
2016. okt. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

173 és 178cm között van a világ legnagyobb testépítőinek a testmagassága mivel legtöbb esetben ebben a testmagasságban a legjobbak az izomtapadások, az izomformák , és a végtagok hossza is ilyen magasnál mondható "ideálisnak" esztétikai szempontból.

A lányok átlagmagassága 165cm, miért gondolná törpének a 176cm-es férfit?

2016. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát mert a köreimben magasabb csávók vannak, és szekállnak, hogy alacsony vagyok, innen jött, hogy akkor a csajok szemében is inkább őket részesítik előnyben, meg, hogy törpe vagyok stb...
2016. okt. 19. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan magas vagyok, mint te. Amikor elmentem osztálytalálkozóra, szinte minden srác magasabb volt, mint én. Amilyen közegben most mozgok egyetemen, teljesen átlagos vagyok. Szerintem épp egy magas közeget fogtál ki, mint ahogy én a volt osztályommal.

És a 2-es válaszolóval értek egyet. Bár minimálisan sportolok, de rengetegszer megkaptam már, hogy milyen jók lennének az arányaim a testépítéshez. És sosem kaptam még meg, hogy törpe volnék! :D

Szóval, csináld a dolgot nyugodtan! Hajrá!

2016. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!