Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok bejönnek nektek az...

Csajok bejönnek nektek az olyan srácok akik ki vannak gyúrva felül, alul meg nádszál lábak vanak?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 22:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Molyen véleményetek alakul ki,amikor ilyet láttok
2016. szept. 22. 22:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon nem. Akkor inkább ne legyen olyan izmos felül, hogy jusson több idő is a lábra. Arányos legyen.
2016. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az arányos test jobban tetszik. Az ilyen alakot, amit írsz, én csak gólyának hívom. Mivel nem alapvető adottság, hanem kreált, tehát láthatóan karra gyúr, lábra meg nem, így szerintem elég vicces.
2016. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Határozottan NEM tetszik.


De izlések és pofonok. Vannak akik szeretik a nyomott aránytalan embereket valakik meg nem.


Pl nekem az arányosság a minden, ahogy grafikában s egyéb rajzolásban is. Szeretem a párom vékony de szálkásan izmos arányos alkatát *w* s a magasságát ^^ (kulcs csontja alá érek xD)

2016. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, de nekem amúgy sem tetszenek a vézna fiúk. De az aránytalan az meg eszméletlen vicces.


Never skip leg day.

2016. szept. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
nem
2016. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát mivel kajakozik a barátom nincs mit tenni,amúgy nem panaszkodom az alkatára :D
2016. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem nem jobb az arányos
2016. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!