Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most emiatt tényleg süljön le...

Most emiatt tényleg süljön le a bőr a képemről mert anyu készíti a reggelimet?

Figyelt kérdés

Ma suliszünetben elővettem a szendvicsemet és elkezdtem enni,erre osztálytársam megjegyzést tett rá,hogy:"Pofámról sülne le a bőr,ha lány létemre anyám készítené el a reggelimet",de olyan pökhendin mondta.Mellette két fiú azt mondta:"Amúgy ja".Ami megerősítést jelent.

Kérdezem hogy ez miért baj,te neked is édesanyád csinálja.Erre ő rávágja,hogy ő fiú és neki nem kell csinálni.A másik osztálytársam is mondta,hogy:"nők dolga a főzés,nem a férfiaknak.Illetve lehet nekik is de nem muszáj.

Én csak néztem egyet,hogy most ezért miért kellett megszólni.Csak mert anyu hamarabb felkel mint én,ezért el is készíti a reggelimet.Ha nincs itthon,akkor én készítem el,még a tesómnak is.Egyszerűen rosszul esett,hogy így beszólt nekem,ráadásul pont az a fiú,aki még talán meg sem köszöni az anyjának,hanem elvárja hogy megcsinálja.Ez most úgy hangzott,mintha valami kifogás lenne,hogy nem tud egy szendvicset megcsinálni és rávágja,hogy ő fiú és ezért nem kell.

Alapjáraton egyébként tudok otthonosan mozogni a konyhában.Hétvégén a reggelit én csinálom,a vacsorát is(vacsit nem minden esetben,csak ha valami mást akar anyu főzni).

Most összegezve csak az sértett meg,amit mondott és ahogyan mondta és ahogyan a többi fiú is beszélt.



2016. okt. 19. 14:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát tényleg elnézem ezeket a dumákat.

Egyébként az a fiú aki megszólt,jó haverom és ő amolyan "úriember",mindig átadja a helyét a lányoknak,előre engedi őket,megvédi ha kell.Viszont ebből adódóan azt hiszi,hogy a nőnek dolga a főzés,a férfinak meg hogy eltartsa a családját.

Most meg ahogy megszólt,nem értem miért nem tudta magában tartani.

2016. okt. 19. 16:28
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Tojd le. Lehet, hogy csak irigyek, mert nekik sosem készítene az anyjuk reggelit, és rajtad vezetik le. Örülj neki, hogy ilyen szülőd van.
2016. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek nincs életük, azért foglalkoznak a máséval. Tenni rájuk nagy ívnen.
2016. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!