Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is annyira várja a Hallowe...

Más is annyira várja a Halloweent, mint én? Ti mivel készültök az ünnepre?

Figyelt kérdés

Én kidíszítettem a lakást, hétvégén a párommal faragunk tököt, illetve 31-ére sütök valami Halloween sütit is és persze jó sok sütőtökkrémlevest.


Ti miket süttök, mivel készültök? Mivel dobnám még feldobni a napot?



2016. okt. 19. 17:20
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Én a karácsonytól vagyok így megőrülve, az a kedvencem.

Szerencsére anyum és tesóm is odavan érte,így mindig megbeszéljük,milyen legyen a dekoráció,mi lesz a kaja,kihez mikor megyünk,kinél mit csinálunk (közös családi filmnézés, társasjáték,beszélgetés, stb)

Minden évben más színben pompázik a fa, meg a ház... közösen is szoktunk menni vásárolni,és az a legjobb,pedig már nem huszonéves vagyok,de ki nem hagynám anyukámmal a vásárlást <3


Na de hogy a kérdésedre is válaszoljak.

A halloween itthon egy újkeletű "szokás", én meglennék nélküle, de a gyerekek ragaszkodnak,hogy rendezzünk bulit.

Ez úgy szokott kinézni,hogy a gyerekek, a négy nagyszülő meg anyum testvére eljön hozzánk. A felnőttek beszélgetnek, a gyerekek meg discoznak,táncolnak.

A tököt már kifaragtuk,hétvégén meg sütünk közösen valami tököset,meg pizzát rendelek.

Mindenki jelmezben van, igen a papa és a mama is. Az unokákért mindent :)

Nem szoktam világgá kürtölni,nem árasztom el a facét a képekkel,jól szokott sikerülni, együtt a család, a gyerekek boldogok...

2016. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

11es vagyok.

A házat is fel szoktuk díszíteni szellemekkel,pókkal,pókhálóval,stb.

De max 3 napig van fent.

(a karácsonyi 1 hónapig :D )

Azért szép díszek között még is csak jobb,mint boszik és vámpírok között :D :D :D

2016. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira nem vagyok rákattanva. Ha lenne párom valószínű hogy faragtam volna tököt mert el tudom képzelni hogy az jó program, de egyedül uncsi lett volna :D

Egyébként egyetemi beöltözős buliba megyek, amit várok mert biztos hangulatos lesz. Szóval inkább csak azon gondolkodom hogy milyen legyen a ruhám, hajam, sminkem :D

2016. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én várom, hangulatos ünnepnek tartom. Általában töklámpást készítünk és sütit sütünk a családdal.
2019. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!