Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kamaszok, Ti mennyire vagytok...

Kamaszok, Ti mennyire vagytok elfogadóak a melegekkel?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem őket, úgy neveltek, illetve úgy érzem ez természetellenes.

Ti elfogadjátok őket? Hogy viszonyultok ehhez?


2016. okt. 20. 01:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%

Én teljes mértékbe elfogadom és támogatom őket.

Egyrészt elég vicces,hogy sokan a természetellenességgel jönnek,amikor a természetben is előfordul a homoszexualitás,elég megnézni a majmokat,delfineket,pingvineket.Innentől kezdve már nem lehet természetellenes.Egyszerűen nem fér bele sok ember táradalom ideáljába.Pedig szerintem az sokkal károsabb a gyerekekre nézve is,ha valaki utálkozik,gyűlöletet kelt,káromkodik és bántalmaz másokat,mint az,ha lát két nőt vagy férfit kézen fogva menni az utcán.Azt szintén nevetségesnek gondolom,hogy a családok védelme miatt kellene üldözni őket(ezt a jobbik szereti hangoztatni),amikor az semmilyen formában nem befolyásolja xy Marika néni házasságát,hogy 2 vadidegen ember összeköti az életét.

Egyébként én nem vagyok meleg,de az egyik legjobb barátnőm akivel együtt nőttem fel(6 éves korom óta ismerem)az.Szóval ezzel azt is megcáfolnám,hogy a melegek rossz hatással vannak másokra,mert az én szexuális hovatartozásomat ez semmilyen formában nem befolyásolta.Sőt eszembe se jutott,hogy ez befolyásolhatná azt,hogy én a férfiakhoz vonzódom,amíg egy homofób illető ezt fel nem hozta példának a melegek ellen.

Szóval összességében a melegekkel semmi problémám nincs,viszont a homofóbiával rengeteg,mert csak erőszakot és társadalmi széthúzást okoz,pozitív vonzata nincs.

2016. okt. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Nekem egyáltalán nincs bajom velük, attól nem lesznek más emberek. Van egy ismerősöm aki elég kislányos mozgású, (kinézete és beszéde is) de mégis nagy nőcsábásznak adja ki magát. Na ez már eléggé fel tud valamiért húzni, de szóvá nem teszem.

Tehát mégegyszer kérdésre a válasz, elfogadom őket, néha egy-két viselkedésük felhúz, de szótlanul továbbsétálok és nem alkotok véleményt.

17/F

2016. okt. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Teljes mertekben elfogadom. Ha valaki a tokeletes parjat a sajat nemjen belul talaja meg azzal nincs semmi baj
2016. okt. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
43%

Bár már nem vagyok kamasz,de akkor is úgy gondoltam,nem érdekel mások kivel és mit csinálnak a hálóban.

Ellenben a felvonulásuk,az utcán csókolózás zavar. Nem csak melegeknél,heteroknál is. Van,ami nem tartozik másokra.

Kedves egyik válaszoló,az hogy te ránézésre melegnek látsz valakit,nem biztos,hogy az is. Ismerek több férfit is,akiről azt gondoltam én is,hogy meleg. Ebböl az egyiknek már akkor öt éve volt barátnője. A másiknak már a gyereke id 10-12éves,a párjával ezer éve együtt vannak,rengeteg közös kép is van róluk.

2016. okt. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Elfogadom Őket, az sem zavar ha smárolnak az utcán, mert ha nem tetszik akkor félre nézek. Nem érdekel egy ősrégi ember véleménye akinek anno szar volt a magánélete, ezért elítélte azokat akik nyilvánosan csókolóznak(akikről látszott, hogy szeretik egymást), és ezt a többi ember átvette. 2016 van, mindenki azt csinál amit akar.
2016. okt. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
27%

Túlzás hogy azt csinál,amit akar.

Az én gyerekem nem fog azt csinálni,amit akar majd. A csók,mint szájra puszi elfogadható. De a nyalás falás nem. És ezt mint ősrégi 25éves nő mondom.

2016. okt. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%

Igen elfogadom Őket, sőt igazából remekül kijövök velük, főleg a férfiakkal, nőből mondjuk csak 2 homoszexuális ismerősöm van. Én nagyon jól megtaláltam velük a közös hangot (mintha vonzanám őket különben) . De! Ami nekem nagyon ellenemre van mégis az a melegfelvonulás. Mindenki legyen olyan szexuális beállítottságú amilyen lenni szeretne de ha lehet ezt otthon a 4 fal közt mutogassa inkább. Az ha kézenfogva megy egy meleg pár az utcán nem zavar, engem pl megmosolyogtat, hogy aranyosak együtt.:)

És igen a fiamnak a keresztapja is meleg, a manó már 4 éves lassan de nem okozott problémát a fejlődésében , hogy a keresztaput férfival látja kézenfogva, ugy ahogy anyát.:)

Ezzel szemben egy Anyuka nagyon durva szinten csőlátással rendelkezik, a gyereke a fiam csoporttársa , múltkor a játszótérről mentünk haza, egy 15-17 éves meleg párral találtuk szembe magukat és a gyerektől csak ennyit hallottam hogy " Rossz b'zik" . Köpni nyelni nem tudtam... A fiam kérdezte is hogy miért bántják az olyanokat mint a keresztapu...


(Bocsi hogy kicsit túl személyes lett.)

25/N

2016. okt. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%
Semennyire.
2016. okt. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Elfogadónak tartom magam velük szemben, mert abszolút nem botránkoztat meg élőben sem sem egy pár szimpla látta, sem az, ha csókolóznak, ölelkeznek, sőt, pozitívnak tartom azt, ha nem félnek felvállalni magukat. Nem is tudom elképzelni mi játszódhat le azoknak a fejükben, akik egy meleg pár láttán dührohamot kapnak és beszólogatni nekik.

Ettől függetlenül viszont nem tartom a melegséget "normálisnak" sem, mert azért az emberek többsége heteró. Tudom, erre a szóra a melegek nagyon ugranak, és nem is szeretném őket megsérteni. A véleményemet azzal tudom magyarázni, hogy pl. a félig összenőtt második és harmadik lábujj sem normális. De attól még nem rossz dolog, nincs negatív hatása. Nem minden rossz, ami nem normális, (és/vagy átlagos).

2016. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
Elfogadhatatlan. Teljes mértékig rossz hatással vannak a társadalomra. Sajnos ma már lassan ott tartunk, hogy szinte "divat" homoszexuálisnak lenni. A legnagyobb probléma az, ahogy itt is látom, hogy elfogadóvá válunk ilyen rendellenes dolgok terén. Ez nem jó, hiszen ezeknek óriási hatása lesz a társadalomra. És ezt nem holnap fogjuk észrevenni vagy holnapután. Hanem majd generációkkal később, amikor mi már nem fogunk élni. Ma elfogadjuk őket, "holnap" összeházasodhatnak, "holnapután" gyereket fogadhatnak örökbe, aki milyen példát fog látni a homoszexuális "szüleitől"? Csak rosszat, és erre ne mondja senki, hogy jó. Képzeld el, ha egy fiút két nő nevel fel és szerencsétlent még az oktatási rendszerben is nők nevelik, abból milyen férfi lesz majd? Hát inkább el sem képzelem, hogy milyen lesz. Szóval ennek a nagy elfogadottságnak biztos lesz hatása és szerintem egyáltalán nem pozitív hozományai lesznek. Ezért lenne jó ezt csírájában elfojtani. Egy normális rendszerben igenis nem(!) fogadják el őket, sőt kitagadják, elutasítják mindenhonnan ezeket az embereket. És akkor most belém lehet itt állni meg le lehet pontozni, de igenis ennek lesznek következményei és azt mi már nem fogjuk látni...
2016. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!