Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elfogadóak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadóak az emberek a melegekkel? Csak az unintelligensek nem tudják mások eltérp szexuális beállítottságát elfogadni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 22:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem, az intelligensek se. Aki elfogadja az általában el akar vele érni valamit. Pl. a pártok a melegek szavazatait. Egyébként én nem vagyok meleggyűlölő. Csak szerintem az egész természetellenes, ez a legjobb szó rá. Az, hogy néhol megengedik a házasságot az a házasság meggyalázása, továbbá, hogy nevelhetnek gyereket az meg a gyereknek nem túl jó.
2009. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Én sok intelligens embert ismerek, akik meleg ellenesek. Nem értem a gondolkodásmódjukat, de ha nekik ez jó, ám legyen. Azonban az is tény, hogy Magyarországon különösen nagy a meleg ellenes hangulat, viszont az átlagosan az emberek értelmi szintje is pont ennyit ér...

Egyébként a legtöbb valóban intelligens ember a környezetemben elfogadó a melegekkel szemben.

2009. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%

Ha valaki meleg, az ne dicsekedjen vele, ne hívja fel magára a figyelmet. Ne akarjon házasodni, ne akarjon gyereket és ne akarjan emiatt a középontban lenni!

Ha egy meleg ember megfelel ezeknek, akkor semmi bajom nincs vele, ha bármelyiket is megszegi, akkor megérdemli amit kap.

2009. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A felvonulásaik túlzások és nagyon visszaüt a megítélésükre. Régen is voltak melegek, senkit sem érdekeltek. Egyébként aki kapásból leb...a őket, gondolkodjon milyen érzés lenne ha majd a fia odáll elé 18 évesen és azt mondja: apa, én meleg vagyok.
2009. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
89%

Ez nem feltétlenül intelligencia kérdése, sokkal inkább toleranciáé.


Személy szerint nekem az ég egy adta világon semmi gondom nincs a melegekkel, csupán azt nem szeretem, ha az orrom előtt csókolóznak, fogdossák egymást.


Igen, ez kettős mérce, mert hetero párok esetében ez annyira nem zavar, de két szakállas férfiarc egymásnak tapadása már zavar.


Magyarországon azonban a melegek elfogadása eléggé gyermekcipőben jár, aminek részben a gyakori keresztény gyökerű neveltetés, a szocializmus korabeli totális intolerancia (és az ebből fakadó megszokás) az oka. Tovább erősíti ezt, hogy a médiában a homoszexualitás legperverzebb formájával lehet leggyakrabban találkozni (lásd Mónika show és társai). Ezen az éves meleg-felvonulás sem segít, ahol ahelyett hogy beilleszkedni próbálnának a résztvevők, inkább a lehető legmeredekebb provokációval próbálkoznak. Ha egy csendes, békés, kézfogós menet lenne, valószínűleg sokkal pozitívabb lenne a megítélés.


Nyugatabbra (Hollandiával az élen, de az északi országok és Nagy Britannia is) sokkal toleránsabb, bár ennek is lehet rossz véglete, előfordul, hogy a heteroszexuálisok kapják meg egyes közösségekben a nálunk homoszexuálisokat érintő kiközösítést.

2009. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
94%
én elfogadom a melegeket, de az a tapasztalatom, hogy a melegek, akiket megismertem, furcsa viselkedési szokásokkal élnek. pl egy meleg lány, akinek van barátnője, nem nagyon barátkozik, vagy beszélget más csajokkal. talán azért, mert féltékeny lenne a párja?! nem tudom. szóval még ha diszkrétek is, mégis másképp viselkednek bizonyos szituációban. és ez nekünk, heteróknak, szokatlan lehet.
2009. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
Miért kellett lepontozni az elsőt? Maximálisan igaza van...
2009. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem szeretjük a melegeket, mert mindenáron központban akarnak látni, a tv-ben is őket látjuk (arról nem is beszélve, hogy milyen hatással lehetnek a fiatalokra), felvonulásokat szerveznek, ahol megmutatkozik a fantasztikus intelligenciájuk, közszereplők akarnak lenni. Unom az olyan hülyéket is mint az első válaszoló, tudod nem kötelességünk elfogadni őket(ez nem SZDSZ). Ezek az emberek indentitás zavarban szenvednek. Persze semmi gondunk nem lenne velük, ha meghúznák magukat mint ahogy írják, de sajnos nem ezt teszik. Ugyanazt teszik mint a füvesek, először csak el akarja fogadtatni, utána már szinte majd nem az lesz a normális amit ők csinálnak, végül már kiderül, hogy tiszta egészséges, és minket kell megkövezni. Hozzátartoznak a mocsokhoz amit a liberalizmus (szabadelvűség) hozott el hazánkba. Ne értsen senki félre, de szerintem az ilyen megítéléseket, mint pl.: az enyém maguknak köszönhetik. Mert ahelyett, hogy beilleszkednének a társadalomba és tennék azért, hogy elfogadjuk őket (mint ahogy előttem is írták), ők inkább undorító és provokatív módon próbálják felhívni magukra a figyelmet. (aki nem hiszi, nézzem meg mondjuk a youtube-on egy meleg felvonulást és látja, mit művelnek le.) A gyereknevelésről ne is beszéljünk, aki ebben nem ért velem egyet, az, ha fiatal költözzön már be egy meleg családhoz, ha pedig idősebb, akkor adja be a gyerekeit.... NA?
2009. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
bocsi első, nekem téged nem hozott fel az előbb elsőnek, a másodiknak akartam címezni..
2009. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

A legtöbb ismerősöm sajnos nem elfogadó a melegekkel szemben. Olyan homofóbokat is ismerek, akik egyéb területeken intelligensek. Tudomásul veszem, de ha felmerül a kérdés, én kiállok az elveim mellett.

És ha valamelyik haveromról kiderülne, hogy homofóbiája a tettlegességig (verés, tojásdobálás, stb.) fajult, megvetném és többet nem állnék vele szóba!


"én nem utálom a melegeket, csak természetellenesnek tartom őket" - ezen jót röhögtem.


Miért is várjuk el bizonyos embertársainktól, hogy szégyenkezve, bujkálva éljenek?


Melegfelvonulás: tévében, youtube-on persze, hogy nem a békésen kézenfogva vonuló, mosolygó, normális párokat mutogatják, hanem a majmokat, akik mindenhol vannak, heterók között is! (Ha nem hiszed, menj el mondjuk a Szigetre...)

2009. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!