Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szereted magadat, azt aki...

Szereted magadat, azt aki vagy, amilyen vagy?

Figyelt kérdés
Mindened megvan, boldog vagy?

2016. okt. 20. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem magam , mert nem vagyok elég kitartó amiben kell, és amiben meg nem kellene abban meg az vagyok :) Anyagi helyzetem jó, de ez nem azt jelenti , hogy mindenem megvan, nem vagyok boldog természetesen :)
2016. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném, ha szeretnének.
2016. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szereted magadat...~persze, hiszen törekszem arra, hogy minél jobb ember legyek, legfőképp hogy megfeleljek saját magamnak, de azért nem viszem túlzásba.

Régen utáltam magamat, bunkó voltam emberekkel valami miatt, nem gondolkodtam mielőtt csináltam volna valamit stb...aztán rájöttem minden csak felfogás kérdése.

Mindened megvan, boldog vagy~ nincs luxusvillám kabrioval, meg a szüleimen barátaimon kívül kb senki aki szeret engem, mert ahogy írtam régen elég sok mindenkit magam ellen fordítottam, szóval messze nincs meg mindenem, de jól érzem magam.

2016. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenem megvan és igen szeretem magam :)
2016. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Igen. Mikor hogy...
2016. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Nem, Nem.

Nincs, Nem.

2016. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen és igen. Boldog vagyok.
2016. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, szeretem meg úgy ahogy vagyok, és tisztában vagyok a hibáimmal és törekszem arra, hogy ezeket kijavítsam, pl. sokszor türelmetlen vagyok és igyekszem, hogy türelmesebbé váljak.


A boldogságom nem függ anyagi dolgoktól, úgyhogy igen meg van mindenem és boldog vagyok teljesen!

2016. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mostanában nem vagyok magammal megelégedve, és sajnos többször negatívabb a hangulatom mostanában, sokszor rondának tartom magam, nem tudom mit kezdjek a jövőmmel, csak vegetálok, szerelmi életem szintén egy nagy nulla...
2016. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szeretem azt, amilyen voltam. Amilyen lettem a környezetemnek köszönhetően, azt már nem.
2016. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!