Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magabiztos vagyok mindenben,...

Magabiztos vagyok mindenben, mégis alig van valami ami elsőre összejönne. Egy lúzer lennék?

Figyelt kérdés

20f

ma voltam forgalmi vizsgázni (először), és megbuktam...tudom, hogy ez nem para annyira sokan buknak elsőre. ám eléggé csalódott és mérges voltam (vagyok) miatta. De utána elgondolkodtam és láttam, hogy baromi sok dolog nem sikerült elsőre az életemben...persze tudom ne is várjam ezt...de túl sok ilyen dolog van.

Egyébként nagyon magabizos vagyok, néha túlságosan is. Az ilyeneken mindig túlléptem.

Eléggé magam alatt vagyok...(magamhoz képest). egy lúzer lennék, nagy pofával?



2016. okt. 20. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagy lúzer, sokan megbuktak már, és meg fognak bukni. Ne állíts magad elé elvárásokat, inkább próbálj tanulni a hibáidból. De soha nem szabad elcsüggedni.
2016. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!