Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit rontok el? Megis akkor...

Mit rontok el? Megis akkor hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

Ha beszelgetek egy ferfivel, majd kialakulnak az erzesek es sokkal rendesebb, kedvesebb vagyok vele, rogton megszunik a reszerol az erdeklodes.

Jelen esetben van egy ferfi, akivel napi szinten beszeltem, ha nem mast par mondatot. Egyszer talalkoztunk szemelyesen, utana mondta is, hogy nagyon aranyos voltam, jo volt eloben is latni(bennem akkor alakult ki iranta vonzalom is, ugy, hogy tobbet kezdtem el erezni, mint egy barat irant), viszont azota van, hogy 2-3 napig megcsak egy szia, hogy vagyot se ir. Volt, hogy en is erdeklodtem iranta, hogy mi ujsag vele...

Mit rontok el?


2016. okt. 7. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Leírtad mit rontasz el.Megváltozik a viselkedésed,lerí rólad,hogy odavagy érte,ő meg menekülőre fogja.Legyél közömbös,sz.ard le.Egy szia,és kész.
2016. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De eddig is igy viselkedtem, jo, neha kicsit bunko voltam vele, mert nem jott be, most pedig nem bunkozok, hanem rendesebb vagyok, es nincs honnan tudja, hogy erdekel, mert soha nem utalok ra...
2016. okt. 7. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Hm. Lehet, hogy nem tetszettél neki élőben. Én férfi vagyok, de az, hogy aranyos... nekem túl kislányos, gyerekes. Nem mondhatta azt, hogy bocs, nem tetszel, nem erre számítottam.

Ha több napig nem ír önmagától, nem érdekled. Sajnálom.

2016. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem most latott elsore eloben. Mindegy, megvarom, hogy mi lesz az elkovetkezo napokban, aztan meglatjuk
2016. okt. 7. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért mondta, hogy jó volt élőben is látni?
2016. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert nem talalkozunk tul gyakran.
2016. okt. 7. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó hát ez így látom, hogy kamu, ne is próbálkozz tovább.
2016. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!