Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van esélyem 17 évesen,8 hónap...

Van esélyem 17 évesen,8 hónap alatt 10-15 centit nőni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka, amikor valaki hirtelen nő 10 centit. Aki ennél többet nő, az sem 8 hónap alatt nő meg ennyire.


Ha többet akarsz nőni, akkor aludj sokat, és táplálkozz egészségesen. Plusz fontos a sok mozgás is.

2016. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Esélyed van, csak csekély.
2016. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Aludj es jogazz sokat!

Probalkozz, valamennyit biztos fogsz, de nem sokat! Szoval az eselyed keves, de a remeny hal meg utoljara! :D

2016. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sem a szívednek, sem az ízületeidnek nem tenne jót, jobb, ha lassabb tempóban nősz.
2016. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
En harom honap alatt nottem 9 cm de ami igaz h muszaj edzened es jol kajalnod mert a gyors noves a karodra lehet. Am ne cigizz es ne igyal piat meg mas energiaitalt meg ocska lottyoket. Ja es ha marhahust eszel magasabbra nohetsz, en mondjuk nem ettem, sot szinte zoldsegeken eltem de igy is nottem. (Minden az agyban dol el, te alakitod a testedet)
2016. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: LOL, ezek a tippek, behalok rajtad. Persze...agyban dől el minden. Biztosan a marhahústól meg a pia mellőzésétől lehet megnőni és nem attól, hogy a génekben már a fogantatás pillanatában lesz eltárolva a várható felnőttkori magasság és növekedési ütem. Ha te totál vega leszel, otthon punnyadsz a szobádban, akkor is magas leszel, amennyiben olyan géneket örököltél. Rengeteg önpusztító (piás, cigis, bulizós) embert ismerek, akik egyáltalán nem lettek alacsonyak. Na vajon miért? Igeeeen, a gének miatt, kedves kommentelő. Legfeljebb rohadt gyenge lesz a csontozatod és később ezerféle ízületi problémád lesz.
2016. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!