Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Két és fél hónap múlva megyünk...

Két és fél hónap múlva megyünk külföldre nyaralni, van esélyem angolból megfelelő szintre eljutni?

Figyelt kérdés
Középsuliban tanultam angolt, leérettségiztem belőle, de azóta nem igazán használtam. Sokat felejtettem, a fogalmazással és hallás utáni szövegértéssel bizony akkor is voltak problémáim. Két hónap alatt eljuthatok egy olyan szintre, hogy megértessem magam kint, és én is megértsem a szállodában/pályaudvaron/boltban a dolgokat? Mik a bevált módszerek?
2015. ápr. 16. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetetlen. Azokat a dolgokat tanulgasd amik előfordulhatnak egy nyaralás során. Vásárlás, rendelés stb. Bevált módszer az az, hogy megtanulod :)
2015. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, ez a tudás most is benned van. Nem kell precíznek lenni, hibásan és mutogatva is meg tudod értetni magad. Vannak úti kifejezésgyűjtemények, felfrissítésre pedig használd az [link] -t.
2015. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van.
2015. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Esetleg valami tanács, hogyan gyakorolhatnám a kiejtést? :)

2015. ápr. 17. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Például sharedtalk.com :)

ott a voice chat, és már mehet is a csacsogás.

2015. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van esély.
2015. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!