Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Okos vagy buta? (Nem tudom...

Okos vagy buta? (Nem tudom eldönteni)?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, aki érdekes egyéniség. Bizonyos dolgokhoz nagyon jól ért, máshoz meg egyáltalán nem. Sokat lóg a suliból, linknek tűnik, mégis a jó tanulók között van, a fizika meg a kémia neki megy a legjobban az egész osztályban. De vannak hülyeségei, néha csak úgy elbambul és fáziskéséssel veszi észre ha szólnak hozzá, meg olyan alap dolgokat nem tud, hogy a pick szalámi disznóhúsból van. Néha összekever szavakat, töriből tanult híres emberek nevét. Ugyanakkor elképesztő memóriája van, évekkel ezelőtti tanult dolgokat is pontosan fel tud idézni. Sokat viccelődik, jó a humora. Nem tudom hova tenni, olyan más mint a többiek.
2016. okt. 22. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy nem buta. Lehet,egyéb problémái vannak.
2016. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Matekból milyen?

Ha fizika, kémiából jó, akkor nem hiszem, hogy buta lenne.

2016. okt. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Matekból is jó.

Olyan elvont művészléleknek látszik, vagy nem is tudom, mint aki nem ezen a Földön járna.

2016. okt. 22. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilván arra kattan rá,ami érdekli. Ettől nem elmebeteg,nyugi.Jól fogalmaztad meg: művészlélek.

Ne hagyd,hogy magába forduljon.

2016. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet valaki "fönt" elgépelt valamit... :)
2016. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%

Felnőtt korára iqja megfogja haladni 135öt minimum.

Csak olyan dolgokat írtál ami vagy semleges e rémához vagy okosságot mutatja meg.

Gondolkozz többet... mint ő.

2016. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te hogy butázhatsz le egy ilyen embert, már ne is haragudj? :'D Épp felaoroltál kb 100 dolgot ami miatt úgy gondolod, hogy okos, és nem tudod eldönteni mégsem?

Kit érdekel, ha összekever néhány szót, vagy történelmi személyt, vagy nem rudja, hogy a szalámi milyen húsból van? Megesik az ilyen.

Nekem is van egy olyan osztálytásam, aki sokszor nem csinál házit, kicsit ostobának tűnik néha, de van benne valami egyedi, ráadásul nagyon okos is!(Nem véletlenül keltette fel az érdeklődésemet :'D) És kit érdekel, hogy nem tudja, hogy hány fajta csíkozása van a zebrának? Senkit!!

2016. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!