Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan sok a bunkó itt a...

Miért olyan sok a bunkó itt a gyakorin? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy ha valaki ír egy normális kérdést akkor egyből jönnek a bunkó,okoskodó válaszok. Én speciel próbálok mindig HASZNOS és nem okoskodó választ írni. Ha valalivel volt olyan hogy bunkó válaszokat kapott,akkor jó lenne ha linkelné. A válaszokat előre is köszönöm:)

2016. okt. 23. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A normális kérdésre én mindig próbálok normális választ adni. De amikor valaki valami eget verően hatalmas baromságot kérdez, akkor ne csodálkozzon rajta, ha hülye választ kap. Már pedig idióta kérdés jóval több van itt a Gyakorin, mint normális kérdés.
2016. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen sajnos sok itt a hülye kérdés. De sokszor olvastam hogy tök normális, általános kérdés volt,mégis bunkó válaszok érkeztek.
2016. okt. 23. 14:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért mert a Földön kevés embernek adatik meg a magasabb intelligencia. Ha csak itt gyakorin tapasztalod ezt, akkor valószínű, hogy az életbe rossz emberismerő vagy és sokan átvágnak.
2016. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt szerintem minden ember észreveszi a bunkó emberek veszik körül. De én nem csak a gyakorikérdésekre gondolok. Hanem az életbe is. De vannak ilyen nagyképü kérdések is:"túl szép vagyok mit csináljak" és a hasonlók. Én ennyi idősen így ítélem meg a dolgokat.12/l
2016. okt. 23. 15:15
 5/11 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat.
2016. okt. 23. 15:16
 6/11 anonim válasza:

Engem az zavar, hogy ha valaki egyértlműen hazugságot ír akkor azt miért osztja az emberek 93% a pl. egy őrült olyat írt hogy az emberek IQ ja 50 pontot nőtt az elmúlt 800 évben pedig 50.000 éve csökken, és tény de az emberek a wikipédiáról már semmit sem írnak, inkább a blikk meg a femina ról tájékozódnak.

Ez van, ha a kevésbé életképes egyedeket hagyják szaporodni, és fölengedik fórumra. Sok ember dezinformálja a többit és elkezdenek tévképzetes hazugságokat osztani, ami elrontja a kevés értelmes ember számára a fórumot.

2016. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó:igazad van sok az ilyen ember. Hülye kérdés az sok van. Meg vannak hülye válaszok is. Meg itt van a szabályzatba hogy ne kezdj vitát. Olvastam arról is hogy 2 válaszadó vitázott egy tök hülyeségen. Na meg a humor kategóriában is teljesen leminősítik magukat az emberek....
2016. okt. 23. 16:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre hülye választ. Rengeteg buta kérdést írnak ki, rengetegen nem tudnak fogalmazni. Próbálok kortól függetlenül mindenkinek normális választ adni, de a "Rám nézet a Péter és most akkor sezeret vagy cska fályt a szemelyuka?" szintű kérdésekre nem vagyok hajlandó normális választ adni.


Abban reménykedek, hogy a bunkó válaszok elveszik a kedvüket a kérdezéstől a jövőben. Legalább addig, amíg meg nem tanulnak írni.

2016. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

Utolsónak:

Nem jöttél még rá, hogy aki baromságot kérdez, az figyelmet akar magának? Vagy csak unatkozik. Ettől nem fog elmenni a kedve, hogy újabb hülyeségeket tegyen fel és ha hülyeséget akar kérdezni, ki vagy te, hogy ezt elbíráld? Ráadásul odaállsz bunkózni, ami már téged minősít. Tudom, az igazság fáj.

2016. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szeretethiányból, és magányból fakad az udvariatlan válasz.

Javaslat: Szerelem,barátok,pasi,csaj,szex,orgazmus.

2016. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!