Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg vannak olyan csajok,...

Tényleg vannak olyan csajok, akik csak jól kinéző, sportos és intelligens pasikkal hajlandóak társalogni?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap bementem a bátyámhoz, aki az ELTE jogi karán tanul és miközben várakoztam/körülnéztem azt vettem észre, hogy a csinos, szép csajok kivétel nélkül helyes, vonzó megjelenésű, magas srácokkal sétálnak/beszélgetnek és beszélgetés közben játsszák a fejüket (pénz, párkapcsolat, szex téma kivesézése olyan stílusban, amitől nekem felfordul a gyomrom). Én műszaki területen tanulok, itt értelemszerűen elég kevés lány van, szóval ezzel a jelenséggel még nem találkoztam, de egyébként is azt hittem, hogy ez max csak a gimiben szokás, hogy a nagymenő pasik a legtutibb csajokkal flangálnak a folyosón. Eddig is sejtettem, hogy a jogi képzésekre felszínes, sznobok járnak (tisztelet a kivételnek), de nem gondoltam volna, hogy ilyen szinten. Szó szerint kellemetlenül éreztem magamat, és alig vártam, hogy a bátyámmal minél hamarabb elmenjünk. Persze ez a jelenség, ugyanúgy megfigyelhető a szórakozóhelyeken, bevásárlóközpontokban, de arra nem szoktam különösebb figyelmet fordítani, mert sokan közülük párkapcsolatban vagy szoros baráti társaságban vannak. Mindig rosszul vagyok, ha ilyenfajta klikkesedést látok, főleg olyan helyeken, mint az egyetem, ahol elvileg a közösségi élet korlátok nélkül kellene, hogy jelen legyen.

2016. okt. 26. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Akkor most fordítsd meg a kérdést: tényleg vannak olyan nagymenő pasik, akik csak csinos, szép, szóval a legtutibb csajokkal hajlandók szóba állni?


Az élet már csak így egyensúlyozza ki önmagát.

De szerencsére ott van a többség, akiknél nem ez a döntő tényező.

2016. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
A többség ilyen, de nem direkt csinálják. Tudattalan dolog, hogy a szépekkel barátságosabbak, mint a csúnyákkal, és így gyakrabban alakul is ki velük bármi dolog.
2016. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyenek elvégzik az iskolát mert addig se kell dolgozni, utána keresnek egy balekot akinek van lóvéja, de ez pont az a kategória aki nem úgy néz rád mint ember, mint támasz, hanem hogy mekkora a karja, milyen autója van, és az ízlése sem elhanyagolható.

Kb úgy kell rájuk tekinteni mint a zsebkendőre használod max 2-3x azt kivágod a fenébe.


Egyedüli kivétel talán az amikor egy nő valóban olyan embert keres aki nem nyálgép, igazi kemény fazon, zsebből kihúz 200-300ezret, a kocsi kesztyűtartójában van a töltött pisztoly. Az ilyeneket jobban megértem hogy rájuk akaszkodnak a jobb nők.

24F

2016. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Még mindig a pénz. Nők már előre látják hogy hol tanúl mit fog csinálni mennyi pénzt fog haza vinni
2016. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell erről kérdést kiírni? Egyáltalán minek foglalkozol velük, ha felfordul a gyomrod? De most komolyan minden nap látok ilyen kérdéseket..neked nem mindegy ki mit csinál? Vannak jó/rossz emberek gazdagok szegények, szépek, csúnyák. Van az életben nagyobb probléma is, mint az, hogy a menő csávónak szép a nője... Ha értelmes lennél pont annyira letojnád ezt, mint a legtöbb ember.
2016. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Megnyugtatlak mindenhol ez van nem csak a jogon. Ez engem is szokott idegesiteni, pedig lany vagyok, es nekem is biztos igy kellene viselkednem es mindenfele bekepzelt gyerek utan jarkalnom, de nem az en stilusom. Vannak meg normalis lanyok ne aggodj! Azzal meg, hogy mas, hogy jaratja le magat, ne foglalkozz, rohogj rajtuk es kesz.
2016. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A jó csajok a jó pasikkal vannak, upsz bocsi, a felszínes emberek a felszínesekkel, ahogy te mondod. Zsák a foltját megtalálja, ez ugyanolyan törvény, mint a termodinamika második főtétele. De ha ennyire lenézed őket, akkor nem tudom minek irigykedsz, mert bármennyire is hárítasz, bizony neked bejönnek azok a felszínes libák. Ahelyett, hogy inkább örülnél, hogy a normális lányoktól távol tartják azokat a csúnya rossz sznob fiúkat!
2016. okt. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kirekesztés, engem ez elszomorít
2016. dec. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!