Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság már tényleg nem...

Manapság már tényleg nem jönnek be a magas, sportos, átlagos arcú, kedves, intelligens fiúk a lányoknak?

Figyelt kérdés

gondolok itt a 20 év alatti korosztályra elsősorban.

a babaarcú,sovány,nőies ruhákban feszítő,bunkó páwák divatja dúl a körükben úgy vettem észre.

persze vannak kivételek.


2014. jan. 25. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
elég gyenge próbálkozás ismerkedésre fiam...egy kis önfényezés és máris kész a bűn!
2014. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Istenem ma ez már a 3. kérdés!!!

Hogy a büdös pics.ba ne jönnétek be nekik?

Nem a szenny között kell válogatni zsenikém, hanem a normálisak közt. Szal hagyd a plázapics.a-kat és menj el egy normális helyre. 19/F

2014. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kérlek ne általánosíts!!!

Nekem igenis a magas, sportos, átlagos arcú, kedves, intelligens fiúk jönnek be. Nem állhatom a páwákat, és a deszka, bunkó, nőies ruhákban feszítő fiúknak nem nevezhető lényeket!!!!!

16/L

2014. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kedves fiúk..ez a legnagyobb hülyeség amit kb. mindennap olvasok itt:) hát,hogy ne jönnének be? ha vki TÉNYLEG ilyen ne mondja nekem senki,h nem talál maga mellé egy lányt:D ezek mellett a tulajdonságok mellett,akkor biztos van vmi "taszító" ha soha nem találsz senkit...16/l
2014. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem azt mondom,hogy nem találok semmit.csak kb.10ből 2 lánynak tetszenek az ilyen fiúk.
2014. jan. 25. 22:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Én utálom a bunkó "cicafiukat" szerintem többet ér egy intelligens kedves fiú aki helyes de ugyanakkor nincs elszállva magától...nem tartozom az átlag "barbik" közé van ilyen... Ha te ilyen fiú vagy akit emlitettel szívesen beszélgetnék veled:) írj nyugodtan

14/L

2014. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4es vagyok...:) hát akkor neked miért nem elég az a 2? ez egy olyan dolog szerintem,hogy a lányoknak az a baja,h a fiúk csak a ribiket szeretik,a fiúknak meg h a lányok csak a páwákat.nos,az az érdekes,hogy mindkét nem vadul tagadja,hogy ezek jönnek be nekik..érdekes..én személy szerint a bakancsos,rocker fiúk jönnek be( persze,ha egy olyan fiú mint amilyennek állítod magad rámhajt nem fogom elkergetni:D)történt már meg veled h odamentél egy lányhoz ,de ő elküldött mert nem volt rózsaszín a polód?:Dnah mind1 erről a dologról évekig tudnék vitatkozni
2014. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Öszintén utálom a pávákat. Sose tetszettek sem külsöre sem személyiségre mert nagy átlagba önimádók tisztelet a kivételnek. Az olyan srácokat részesítem elönybe mint te pl. Csak az a baj hogy sokszor az ilyen típusù srácok a pláza ribiket hajtják más lányokra rá sem nèznek (persze tisztelet a kivételnek és elnézést kedves kérdezö ha te nem tartozol oda). Nekem ez a tapasztalatom. Nagyon messze állok a pláza cicáktól persze alakra kinézetre adok de nem ùgy ahogy ök emellett magas is vagyok így aztán párt találni nekem is kb lehetetlen. De ne aggódj lányok szeretik az ilyen srácokat és rajtad áll kit választasz:)) 17/L
2014. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ri Bancok= Pawak

Normalis lanyok= normalis fiuk.

Viszont sokszor a fiuknak is az idiota ri bancok jonnek be...

2014. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!