Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan hercegnőt keresnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan hercegnőt keresnék a következőkel: Hűséges, Ősszinte, intelligens, szép, illem tudó, ha lehetséges akkor sportos is legyen és TUDJON FŐZNI és SÜTNI? Komoly Kapcsolatra keresnék ilyen Hölgyet.

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 11:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
mr_magus@freemail.hu írhatok Hölgyeim.
2015. jan. 5. 11:36
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Na ha már itt tartunk én olyan herceget aki szeret hűséges izmos magas ha lehetséges és egy állat az ágyban
2015. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem ehhez még csapd hozzá, hogy egy igazi kis ku*rva legyen az ágyban ;)
2015. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos hercege és hercegnok nincsenek M.o-n.. De lehet majd Orbán kinevezi magát.
2015. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Bazu nagy ellentmondás!


"Hercgenőt" "aki tud főzni és sütni".


Tudod kiket hívna hercegnőnek? És kik? Általában a gazdag apucik az elkényeztetett kislányaikat. Akik általában pont olyanok is. Főzni vagy nem tudnak, vagy nem akarnak "úristen munka dik" "há' inkább nem eszek egész nap"

2015. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 MolotovPunk ***** válasza:

Hát barátom,te sem éppen a legalkalmasabb helyen keresgélsz.

Szerintem ruccanj ki ilyen közös erdő sétákra,túrákra.Ha jól tudom szoktak ilyen dolgokat szervezni többen srácok,csajok (élő ismerkedésre.)

A netet pedig felejtsd el e téren,mert bénaság itt keresni az igazit...főleg olyat,aki tud is főzni.Nem gondolod,hogy kicsit sokat kérsz így hirtelen? :)

2015. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mi a fenét kerestek ti itt férfiak?? Ide csak Hölgyek írjanak!!! a kommentálásba is csak is kizárólag: HÖLGYEK írjanak!!
2015. jan. 5. 11:41
 8/16 anonim ***** válasza:
:) felsoroltál sok mindent, de TE ezekért mit adsz cserébe? :) még ha egyedülálló is lennék, és a sportos kitételed is illene rám, akkor sem írnék rád, nekem az miért érné meg?
2015. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az előző Hölgynek írnám: Azért érne meg engem megkapni, mert én is Hűséges, Őszinte, megbízható vagyok, van állandó munkahelyem és nagyon tudok szeretni és mindent megadnék a NAGY Ő-nek!!
2015. jan. 5. 11:44
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Te vagy a herceg, hogy hercegnőt keresel magadnak?

Gazdag vagy, van fehér lovad, kastélyban élsz és esetleg vörös szőnyeg várná a hercegnődet, aki előtt a szolgáid meghajolnak?


Női szemmel nézve ez a kiírás nagyon ciki és eléggé hogyan is fejezzem ki magam, mesebeli és irreális.

Ébredj fel...

És gondolom a drága hercegnőd mosson főzzön takarítson is rád, hogy aztán teljesen elnyomd őt!!

Szégyen!! :(

2015. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!