Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked mindig tiszta a lelkiism...

Neked mindig tiszta a lelkiismereted?

Figyelt kérdés
Milyen embernek tartod magad?

2016. okt. 26. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A legkirályabb ember vaok, annyira király vaok, hogy a vagyok helyére már bátran vaok-ot írok. 8-|
2016. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Tiszta a lelkiismeretem, nem bántam meg egy gonosz tettemet sem.

Nem vagyok se jó, se rossz ember, vannak jó és rossz cselekedeteim is (De mindig azt teszem ami számomra kedvez), de szerintem mások rossz embernek tartanának.

2016. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindig van olyan, ami kissé bántja az embert, de ez elkerülhetetlen.
2016. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sosem az. Nem vagyok sem rossz ember, sem jó. Normális vagyok.
2016. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rühellem ha valaki becsapja a másikat . Nem füllentésre gondolok hanem mondjuk anyagi kárt okoz valaki a másiknak. Ilyet sose tennék. Efelől tiszta a lelkiismeretem. De egyéb rosszat biztos tettem de szerintem olyan ember nincs aki ne tett volna életében.
2016. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tiszta, de nem is tartom magam ettől rossz embernek.
2016. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tiszta. Követtem el olyan hibákat, amiket már nem tudok helyrehozni és amikre nincs bocsánat. Abszolút nem tartom magam jóembernek, a környezetem viszont annak tart, fel nem tudom fogni.
2016. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem a lelkiismeretem olyan tiszta mint egy steril szoba, ám vannak pillanatok, amikor egy háborús övezethez hasonlít, de az nagyon ritkán van.

Jó embernek tartom magam. Nagyon is.

2016. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az elkövetett hiba később is hiba marad, akár most nézem, akár valamikor a jövőben. Tehát ha egyszer "koszos" volt a lelkiismeretem, az koszos is marad, emberi értékrenden túl. Inkább azt kell vizsgálni, hogy az engem (illetve a lelkiismeretemet) terhelő múlt hordozott-e valaki számára pozitívumot. És bizonyára hordozott, úgyhogy kész is az ideológia...
2016. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha az irigység bepiszkítja, akkor nem az!


amúgy én tisztának érzem, magam dolgaival el tudok számolni, nem bánkódom semmiért.

2016. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!