Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is orul a fejetek hogy...

Nektek is orul a fejetek hogy ilyen koran sotetedik vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
besotetedik es nem kell mar semmit csinalni annyi jo van benne sztem. nem kuldenek ki legalabb az udvarra hogy ezt csinaljuk azt csinaljuk. csak bent punnyadok a melegben. he he😂😂😂

2016. okt. 27. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Veled vagyok tesó :) Ezt csak az érzi át igazan,aki munkahely mellett meg otthon is dolgozik mint egy igavonó :(
2016. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavar a korai sötétség. Kint sem lehet semmit csinálni, bent is állandóan villanyt kell gyújtani. Igaz, nem vagyok már tini, akinek büdös a munka.
2016. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar. Kint sötét van, a kutyával rövidebb ideig lehet kint maradni az erdőben, ezért hamarabb is kell levinni és jobban be kell osztani az időmet. Itthon meg annyira nincs kedvem már tanulni sötétedés után, de hát muszáj. Szóval kicsit azért zavaró.
2016. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem igen érdekel. sötétben megyek, sötétben jövök, aztán dolgozom még a másodállásomban, hogy 1x láthassam a napvilágot.


majd ha dolgozni jársz te is megtudod milyen az!

2016. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként, nulla felelősséggel biztosan kellemes érzés lehet ledobni magadat a sötét nyugis szobában és lustálkodni, egyetemistaként inkább csak még depressziós leszel, főleg a sötétben kezdődő és éjszakába nyúló tanulások majd zh-k miatt. Dolgozó felnőttként meg...gondolom nem kell magyarázni, milyen kellemes lehet sötétben kelni és sötétben fáradtan hazavánszorogni.
2016. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Összesen annyi jó van benne, hogy rajtahagyhatom a lámpákat a biciklin reggelre. Cserébe szinte éjszakára járok haza a melóból.
2016. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam mély egyetértésben válaszolok, de egy ilyen megnyilvánulás után....
2016. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a sötétet, se a hideget.

Az meg, hogy nem kell kimenni az udvarra, hát dehogynem, csak épp kevesebb odő van rá sötétedésig, jobban kell sietni.

2016. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akciós a zacsira szorítható viharlámpatartó. Igazi Halloween: töklámpa, ahogy sose akartad.
2016. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Undorodom tőle, NYARAT AKAROK!
2016. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!