Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek van/volt olyan kollégát...

Nektek van/volt olyan kollégátok/kolléganőtök, akitől szó szerint megfájdul (t) a fejetek? Mi volt vele a gond?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az energiavámpír.
2014. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt ilyen kollégád vagy van? Miben nyilvánult ez meg?
2014. okt. 18. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olasz kolléganőm, egy év voltam a cégnél amikor ő odajött hozzánk. Úgy döntött jobban akar érteni 3 nap alatt a munkámhoz, mint ahogy én azt egy év alatt már kitapasztaltam. Elkezdett fontoskodni, én meg megkérdeztem hogy: "az anyám vagy?" - nem tudta mire vélni, majd folytattam - "mert e munkámba még ő se szólhat bele, nemhogy te aki 3 napja vagy itt, úgyhogy hagyjuk egymást békében". Nyilván kicsit másabb volt a szöveg, de a lényeget át tudtam adni itt is. Inkább letisztáztam vele az elején, az óta nem is szólunk egymáshoz, más meg nem mer beszólni neki és már a falat kaparja tőle.
2014. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!