Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék magamon változta...

Hogyan tudnék magamon változtatni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt évek során csak negatív dolgokat kaptam az élettől. Sokan megaláztak a szüleimtől elkezdve az osztálytársaim keresztül a tanáraimmal bezárólag mindenki. Vagy lelkileg vagy fizikálisan bántalmaztak és nem sokszor kaptam senkitől sem szeretet. Soha sem akarom elhinni, ha valaki olyanokat mond rólam, hogy aranyos vagyok meg ehhez hasonlók. Mindig valami hátsó szándékot látok bennük és már nagyon elegem van belőle. Senkiben sem tudok bízni. Ha pedig valaki megpróbál felém közelíteni akkor rendszerint bepánikolok és azon vagyok, hogy semmiképpen ne engedjem magamhoz túl közel, mert félek, hogy megbántana.

Félig orosz vagyok, emiatt is sok bántást kaptam, de ez mostanára már nem érdekel. Csak az önbizalmamat szeretném visszakapni. Igyekszem a negatív embereket kivonni a környezetemből, de nagyon nehéz, mert mindenkiben csak a rosszat látom.


2016. okt. 28. 01:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem aranyos vagy :)

Jo tanacs egy faradt mukitol: a mult mocsarabol ki kell maszni es ott hagyni. Ez van. Ilyen voltam. Mostmar mas vagyok. Hidd el hogy legbelul minden ember jo. Ha ezt a jot latod meg bennuk ok is igy fognak hozzad viszonyulni. :)

2016. okt. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Honnan veszed, hogy legbelul minden ember jo? Belelatsz a lelkukbe?

Mindenesetre azert sajnalom, hogy ennyi nehezsegen mentel keresztul. Gondolom nem lehet egy konnyu eleted.

Meg amugy ezeket a bantasokat hagytad vagy visszavagtal nekik?

Kulonben apam meg most is ezen megy keresztul, foleg hogy anyam minden nap lelki terrornak teszi ki szegenyt. :(

Meg az most miert baj, ha felig orosz vagy? Most nem mind1 nekik? Senki nem tehet arrol, hogy hova szuletett..

Ha segitseg kell, irj :)

2016. okt. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!