Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék kicsit változtatni...

Szeretnék kicsit változtatni magamon, de nem tudom pontosan, mit kéne a cél érdekében. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon bulizós, barátkozós, közvetlen, sokat beszélő lány vagyok, de persze csak akkor, ha van kivel csinálni ezeket. Imádok haverkodni :)

Viszont a legtöbb embernek az az első benyomása rólam, hogy visszahúzódó, csöndes vagyok.

Nem szeretném, hogy bárki is ilyet gondoljon rólam, mert nem ilyen vagyok!

De nem tudom, min változtassak, hogy azt lássák, aki valójában vagyok, már elsőre is.


Szerintetek?


2015. nov. 1. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sz@d le magasról, hogy más mit gondol rólad. Ő baja, ha rossz emberismerő.
2015. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha ez az első benyomásuk rólad? Nem mindegy? Ha lesz alkalmuk jobban megismerni, akkor majd kiderül, valóban milyen is vagy. Amúgy meg nem mindenkinek jön be a sok duma.
2015. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!