Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék változtatni...

Hogyan tudnék változtatni magamon?

Figyelt kérdés

Nagyon útálom magam.

Emberileg borzalmas vagyok, bár amúgy senki nem veszi észre mert igyekszem jól neveltnek lenni. De különben önzõ, féltékeny liba vagyok, aki azt hiszi körülötte forog a világ, és szörnyen unalmas is mert folytonosan panaszkodom (mint most is). És mindig van valami amiért épp szomorkodom, úgy irritál hogy egyszerûen nem tudok boldog lenni de amikor észreveszem magam már megint szomorú vagyok.

Van hogy eléggé 'jeges' vagyok, pedig ugazán próbálok kedves lenni de sokszor nem sikerül...

Nagyon félek hogy a mostani barátaim rájönnek milyen vagyok, és egyedül hagynak. Van itt valaki aki hasonló rosz tulajdonságokon tudot változtatni? Ha igen, hogyan? Milyen tapasztalataitok vannak? Valami tipp?



#változtatás #tulajdonságog
2015. nov. 25. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem téged csak jol meg kellene szeretgetni! :))
2015. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia próbálj meg megváltozni valamiért/valakiért és legyél jobb ember, ha nincs miért/valakiért aki/ami ösztönözne hogy váltóz . Akkor gondolkodj el hogy milyen életet szeretnél és úgy változtasd magad. Ha semmi nem segít ne legyél boldogtalan akkor csak próbálj fölfogni mindent pozitívan. De egyéb ként ha barátaid nem fogadnak el olyannak amilyen vagy akkor azok nem rendes barátok. Én most saját tapasztaltatott mondok. Én tavaly 8. idegbeteg voltam (mellette sokat verekedtem) , bármivel feltudtak húzni és most. Nyáron elhatároztam nem leszek ilyen nem fog érdekelni mit mondanak hátam mögött vagy hogy beszól valaki, így volt senki nem tudott még felhúzni . Meg is tetszett valaki és ő miatta kedvesebb és jobb lettem (sajna a csaj leszar engem :( barátai véget). de hány éves vagy?
2015. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1es, kedves vagy :)


2- Köszönöm a tanácsot. Amúgy mág megpróbáltam, nem nagyon jött össze mert nem sikerült...de azért még mindig próbálom.

13/L

2015. nov. 25. 19:38
 4/4 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok

Nincs mit, Sok sikert

2015. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!