Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak dühkitöréseim és...

Miért vannak dühkitöréseim és miért vagyok hirtelen haragú? Mit csináljak ellene, vagy mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy évben vettem észre magamon, hogy nagyon agresszív tudok néha lenni, egy apróságon vagy vezetés közben felhúzom magam és mindent szétakarok törni meg zúzni, még itthonra beszereltem magamnak egy boxzsákot, hogy ne a bútorokat verjem szét, így is tiszta vér szokott lenni a kezem. Pedig nagyon nyugodt természet vagyok, és az ismerőseim is így ismernek, hogy én egy nagyon jámbor ember vagyok. Micsináljak a dühkitöréseimmel?

#dühkitörés #szétvertematévémet #szomorúfej
2016. okt. 30. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont a nyugodt emberek azok akik ritkán dühöngenek, de ha egyszer rájuk jön akkor elképzelhetetlen dolgokra képesek!
2016. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit számít miért.

Az számít, nem akarod.

Hát neveld át magad. Gondolkozz normálisan s realizálj.

Írj rám segítségért.

2016. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!