Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális a viselkedésem?...

Normális a viselkedésem? Szeretek ilyeneket csinálni, csak retardáltnak hisznek.

Figyelt kérdés
Na valamit magamról: itt a gyk-n sokszor tiltottak már,amikor újabb és újabb profilokat csináltam,akkor írogattam a többi embernek,hogy: ,,Na tudod,hogy ki vagyok,tudoood,ugye tudoood?'' És hát persze,hogy nem írnak nekem vissza,de megsértődök.Facebookon magamnak szoktam írogatni,a másik profilomból be,másikba ki,és így megy a csevegés. (erről nem tud senki,csak én,meg a másik én).Sokszor (való életben is) beszélek a szüleimmel,akkor azt mondják,hogy lefárasztom őket,ezért sokszor nem is figyelnek rám.Azért is,mert hülyeségeket csinálok: eljátszok egy wc papír gurigával,belefújom a tejszínhabot a szemembe,sokat eszek,vmikor hányásig,kaktusszal bökdösöm a családomat,elbújok az ajtó mögé és megijesztem a szüleimet,röhögőgörcsöt kapok az utcán,pez cukorból várat építek,repülőt szoktam hajtogatni a nyeretlen lottó szelvényekből,összeszedek minden bogarat,aztán azokkal eljátszok,csap alatt szétszerelem a lefolyót,aztán összerakom.Pszichológushoz vittek már emiatt,de rájött az 5 perc röhögés és nem tudta folytatni a munkáját,viszont adott egy olyan tanácsot,hogyha valaki mond valamit,amivel megbánt,akkor azokat írjam le egy papírra és utána dobjam ki.Na én megfogadtam a tanácsát,miután végeztem jegyzeteléssel,kidobtam,de előtte széttapostam,ugráltam rajta,leköptem,elégettem,utána még párszor megtapostam a megtépett,nyálas elszenesedett galacsint.Általában magammal szoktam beszélgetni,röhögök sokat,de szánalmasnak tartom.Hogyan tudnék megváltozni,hogy komolyabb legyek? 15 éves vagyok.Anyukám szerint 5.Pedig egy 5 éves nem tudna olyan szép orosz repcsit hajtogatni!
2016. okt. 31. 15:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egy személyiség lehetsz, az már egyszer biztos.:D Talán majd kinövöd, végülis már most is komolyabb akarsz lenni, csak még nem igazán megy. Kicsit uralkodnod kéne magadon.
2016. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Autista vagy.
2016. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 K...László ***** válasza:
Neked a szüleidet kéne orvossal megnézetni! 5 évesnek szeretnének téged, de már lassan felnősz, és be vagy börtönözve. Elnyomnak. Kellene, hogy valamire folyton megkérjenek, hogy csináld meg helyettük. Ha fontosnak érzed magad, az jó. Lányokkal hogy állsz?
2016. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon klassz ember vagy. Lehet, hogy nem normális...de kimondta, hogy annak kell lenni ? :D
2016. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Valami hiányzik az életedből.

Szerintem amúgy is van egy izgi személyiséged, csak ez még fokozódik, hogy keresel valamit, vagy valamiben valamit.

2016. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem!

Te egyszerűen unatkozol.

Nem mondtam vele sokat gondolom te is tudtad.

Viszont.

Ez a világ működik valahogy, vannak benne szabályok értelmes és kevésbé értelmesek, de be kell tartani és kész.

Nem végzed el a nagydolgodat az út közepére, mert ha a gyerekeiddel sétálsz majd és próbálod őket értelmes embernek nevelni, akkor te sem szeretnéd azon az úton végigvezetni, ahol sok-sok guggoló ember látszik és elég büdi is van hozzá.

Vagyis az ember végzi a dolgát, ahogyan kell. Emellett lehet másként gondolkodni, mint az átlag, de attól még nem állítanak neked mellszobrot, hogy egy picit magasabb az iq-t az átlagnál és ezt 15 évesen így reagálod le.

Ha már tényleg jó fej és okos na meg ügyes vagy, akkor vidd valamire!

Valamiben legyél igazán jó! Bizonyíts magadnak!

Valamint ne akarj hajléktalan felnőtté válni, tehát élj a szabályok szerint, a szabadidődben pedig válj igazán jóvá valamiben, azzal akarj kitűnni!

2016. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Troll vagy :D De nyugodtan éld úgy az életed ahogy neked tetszik, légy önmagad. Semmi gond nincs a bolond személyiséggel, viccesebb úgy az élet.
2016. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A válaszok alapján,nem tudom mit csináljak :D De aki nem tudja,annak írom,hogy lány vagyok.A szüleim kértek már meg sok mindenre,de csak elrontom,amiből csak vita lesz.Egyáltalán nem unatkozom :D Egyszer azért késtem el a suliból,mert indulás előtt dobáltam a zoknimat és már 47-nél voltam,és rekord született. :D
2016. okt. 31. 17:30
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia puszi szeretlek nagyon nagyon boldog szülinapot kívánok Neked 🎂
2016. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ezt a kamu kérdést...
2016. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!