Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha mások jelenléte...

Mit tegyek ha mások jelenléte befolyásolja a viselkedésem és a közérzetem? Hogyan vezessem rá magamat a felelősségre és arra, hogy döntéseimet én irányitom ilyenkor?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 21:00
 1/2 PicúrHógolyó válasza:
:) Na, ez engem is érdekel.
2016. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Realizáljátok magatokat s szituációt. Ha már megvan e tudás, felültudjátok írni. Minden szösszenetnyi maszk viselést le tudtok szedni magatokról, még ha utólag is veszitek észre vagy realizáltátok át, ezt azért csináltátok, mert valami, nem, mert én így reagáltam volna saját személyemből.

Szerencsések vagytok, mert ti már látjátok ezeket, még ha nagyon keveset is és nagyon alap szinten. Így tudatosan felül tudjátok írni helyzetek közben vagy után, kijavítva magatokat, ezzel legközelebbi alkalomra normális viselkedésre buzdítva magatokat.

Ha mélyebb segítség és vagy szituációbeli segítség, fixálás kell, írjatok nyugodtan.

2016. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!