Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell/lehet huzamosabb...

Hogyan kell/lehet huzamosabb időn keresztül boldognak lenni? 26/N

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Úgy, hogy igyekszünk olyan dolgokat csinálni az életben, aminek tudunk örülni. Tág értelmű kérdésre, tág értelmű válasz...
2016. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gazdag lennék, ha tudnám a tuti receptet. :)

Ha tetszik az ötlet, próbáld meg minél alaposabban kidolgozni a kérdésre a saját válaszodat, már a tervezés közepette is boldog leszel.

2016. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy elfogadod, hogy nem lehet mindig minden jó.

Ha jön valami nehézség, akkor nem tragédiaként fogod fel, hanem tudod, hogy majd ezen is túl leszel.

2016. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hmm miliomosnak se fenékig tejfel. A pénz mellett sok gazdag aminek híján van az a kreativitás/hobbi változatosság.

Szerintem a boldogság ott kezdődik, hogy van külön életed pl pároddal és mindent őszintén meg tudtok beszélni/csinálni. S nem 70ezerér kuksoltok magyarban.

Sok embert a fizetése/dolgok befizetése keseríti meg és a pocsék kapcsolat. Ezt a kettőt kiütöd, akkor szabad vagy bizonyos lelki értelemben.

23-N

2016. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

boldog vagyok mióta mindennél a legrosszabbra számítok, így nem csalódhatok. az évek alatt beállt egy kb 0 hangulati állapotba.. ha negatív dolog történik nem lep meg, mivel arra számítottam, ha pozitív akkor meg örülök, mivel negatívra számítottam és nem az lett.


nekem ez jött be, nem is voltam pár éve magam alatt.

2016. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Értékelni az mindennapi örömöket.

Értékelni azt, amit egyébként egyértelműnek vesz az ember, és nem értékeli.

Pl. nekem volt egy komolyabb betegségem és műtétem. Azóta már attól is boldog vagyok, ha negatív lesz az eredményem. Minden egyéb csak apró kellemetlenségnek tűnik, amiken régen problémáztam.

2016. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magas nézőpontból kell látnunk dolgokat.

Ennyi.

Ezzel sosem lesz negatív életedben.

Ti mind. Felettem szóló baromságokat összehordók... Ne válaszoljatok ilyen kérdésekre.


Írj rám ha kell segítség.

2016. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne írj rá Red Vixenre! Minden baromságnak tart, amit nem ő írt. Pszichológiai szakcikkeket linkelőket is lebarmozott és mindenkitől azt akarja, hogy írjon rá és ő majd segít, miközben semmihez sem ért.
2016. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!