Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nektek mennyire jön...

Lányok, nektek mennyire jön be az ilyen típusú férfi/fiú?

Figyelt kérdés

Mennyire jön be nektek az a fiú, aki kiáll magáért, és nem nézi semmibe a beszólásokat, hanem visszaszól, esetleg ha megtámadják akkor verekszik, lobbanékony típus?

Nem a balhébetyár típusról beszélek, hogy mindig támad, de ha kell akkor üt.

(Elsősorban 13-18 év közötti lányok válaszát várom!)



2016. okt. 31. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb szeretem ha inkább csak szóban áll ki magáért, maximum önvédelemből és a legvégső esetben nyúl erőszakhoz. Mondjuk az a legjobb ha nem is nagyon kerül ilyen helyzetbe (értem ez alatt pl azt hogy nem jár folyton buliba ahol előfordulhat iylen nézeteltérés, stb, ha pl az utcán megtámadják arról nem tehet, de csökkentse le az esélyt, ne adjon okot) Az se túl jó ha lobbanékony, jobb ha kiegyensúlyozott és nyugodt. A visszaszólás meg néha jó, de a legtöbbször sokkal célravezetőbb ha csak ignorálod a másikat. 19l
2016. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha élvezed, akkor nem. Ha muszájból csinálod, vagy mert megvédj valakit, az érthető.

Én lányként vagyok ilyen, és eddig mind gyámoltalan pasasokkal volt dolgom. Az ember meg kéne tudja védeni magát, nemtől függetlenül.

2016. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igazából ez a tulajdonság rám vall, és mivel én nem járok nagyon bulizgatni, a legutolsó bulim KIZÁRÓLAG a baráti körrel volt, így maximum az utcán a cigányok szólnak be, de mivel azok bandában vannak, így el is kell őket kerülni. Az egyedül lévő cigány sosem szól be, még ő tartja a távolságot :D
2016. okt. 31. 22:53
 14/15 anonim válasza:
Persze, hogy bejon:D Azert az milyen mar amikor megved helyetted a csajod😂😂
2016. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 6byakuya6 válasza:
53%
Nekem tetszik ☺.Olyan a természeted, mint egy shounen főhősnek.
2016. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!