Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, egy érvet mondjatok,...

Lányok, egy érvet mondjatok, miért ne próbálkozzon másnál a férfi, ha ti is ugyanezt csináljátok?

Figyelt kérdés

Javitsatok ki, de észre vettem, hogy nőknél is egyszerre több férfi játszik, és úgymond úgy váltogathatják, válogathatnak, eldönthetik kivel mit mikor hogyan akarnak csinálni. Olyan mint egy Több kombinációs Tippmix szelvény, egyszerre mondjuk 5 meccset megjátszva, ha az egyik nem jön be, attól még van még egy esély egy másik lehetőséggel, ergo nincs sok veszteni való.

Ugyanez van nőknél is, van 10 férfi, Mindegyiknél kicsit csapom a szelet, és amelyik a legtöbbet adja, tudja, azzal foglalkozom, a többitől meg megengedem nekik hogy fussanak utánam, nyalják a popómat, anyagi javakkal, egyéb lehetőségekkel, saját előrejutásomban segitenek ha akarom, mindemellett úgy hogy én adom alájuk a lovat, elhintem a fejébe, éreztetem vele hogy még akár több is lehet, ami mi miatt persze elkezd futni a férfi, aztán ha megkapom amit akarok, akkor már ott lehet hagyni, és egyébként meg semmi komolyabb, mert hogy Jaaaj én máshogy gondoltam, meg Jajj én csak barátként.. -ilyenkor szokott lenni a lerázó szöveg. Ezt a létformát, mentalitást vettem észre sok nőnél, ami valljuk be elég szánalmas dolog, ergo igy persze hogy nőként nem elvárt hogy tenni kéne bármiért is, vagy megfeszülni. Most Férfiként miért ne lehetne ugyan ezt csinálni nőkkel? Vagy miért kell ezen felháborodni, ha egy férfi ezt csinálja, úgy ahogy ti is..

Lehet pontozni, Lehet tiltani, lehet elnyomni azt ami fáj, de attól még a kérdés igaz lesz.


2016. nov. 1. 09:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Normális emberek nem csinálnak ilyet.
2016. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az élet ilyen kegyetlen ,ahogy leírtad..akinek van ehhez idegrendszere,az boldogul így is,talál magának megfelelő párt..a csalódások és a kudarcok egy idő után bölccsé teszik az embert és nem esik bele azokba a csapdákba amit leírtál...tehát meg kell tanulni mindenkit a maga helyén kezelni.
2016. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Már akinél így van. Értelmes emberek azért nem így viselkednek, akár nők, akár férfiak.
2016. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha te olyan hüje vagy, hogy minden ribinél kaparsz egy kis pu.ncihasználat reményében, az a te bajod.

Nem fogsz olyan nőt találni, aki hasonló helyzetben azzal alázza magát, hogy fut a fütyi után. Már csak azért is, mert egy nő akkor kefél, amikor akar. ;)

Ha te meg lebuksz, hogy több csajt szédítesz, akkor megrántja a vállát és átlép rajtad.

Szóval próbálkozz csak. De nem az lesz a vége, hogy 10 nő liheg utánad, hanem hogy mind elhajt a pi.csába. :D

2016. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ja, és a kérdésből kiindulva juthatunk oda, hogy a nők vannak felháborodva, dobálóznak férfiakra mindenféle alpári stilusban hogy Miért van ennyi határozatlan önbizalomhiányos férfi, meg miért nem lép a férfi, meg anyuci kicsi fia gúnyos megjegyzések, Ők a sértettek..

1. A normális emberek nem ilyenek. Megdönteném ezt az álláspontod. Legtöbb embert érdekek hajtják, a versenyszellemben élnek, nekik több kell jobb kell. Normális ember.. Férfiban lehet vannak normális emberek, akik elfogadják a helyzetüket. De nőknél, Ismersz olyan Nőt aki meg van elégedve azzal ami van, aki nem gerjeszti kapcsolat közepette a drámákat, aki nem keresi betegesen a másik félben, vagy dolgokban a hibákat?. olyan nőt aki jól néz ki de hosszabb ideig nem bújik ágyba az első jött ment férfival, csak azért hogy kielégitse az igényeit, és történjen valami?.

2016. nov. 1. 10:22
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, te milyen elferdült világnézetű emberekkel ismerkedsz, de az én ismeretségi körömben nincsenek ilyenek

neked is el kéne gondolkodnod azon, hogy miért mindig embereket fogsz ki

2016. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég durván túláltalánosítasz, kérdező... talán nem a ribik meg a plázacicák társaságát kéne keresni, és akkor nem lennének ilyen problémáid. Egy normális nő nem tart egyszerre 10 vasat a tűzben, de nem is igazán van rá módja, mert rengeteg pasi továbbáll abban a pillanatban, amikor megtudja, hogy a nő nem fogja neki 2 nap után széttenni a lábát.
2016. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Két ember kell ehhez is. Ha a férfi olyan hülye ,hogy pitizik egy nőnek ,akkor azt ki is fogja használni az adott nő,aztán csak a barátzónáig jut a srác ,és cipelheti vég nélkül ide -oda ,dolgozhat neki ingyen,hallgathatja a sirámokat ,de semmit nem fog kapni.
2016. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%
7-es,az a baj hogy a kb 10%-nyi "normális" már foglalt,ezért csak a maradék 90%-nyi ribi és plázacica közt lehet halászni a zavarosban. Ehhez kell jó stratégiát építeni a mai férfiaknak.
2016. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9. Igy van. Azzal a kevés normálissal is az a baj, hogy ha egyszer szabad, akkor egyből ráveti magát minden férfi aki komolyat keres.
2016. nov. 1. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!