Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a 30 körüli férfi, aki bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a 30 körüli férfi, aki bár egészséges, mozog-sportos, káros szenvedélyektől teljesen mentes, de mégis 7-8 évvel többnek néz ki a koránál (érthetetlen), az mondjon le a 25-30 év közötti nőről és 35 körüli elvált, gyermekes anyukáknál próbálkozzon?

Figyelt kérdés
Vagy nem kellene lemondani a célközönségről? a 20-25 közötti nők is magázzák mind. Randin is az van, hogy azt hittem fiatalabb vagy. Ugye a génekről nem tehetek. Lehet ezek felelősek ezért. Hiába az egészséges életmód, napi gyümölcs, zöldség és elegendő folyadék fogyasztása.
2016. júl. 25. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Folyadék? Ugye nem a alkoholról van szó?


Éjszakázás, dohányzás, mind felejtős.

2016. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kűldesz képet? Kiváncsi vagyok.
2016. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Pl Kovács Péter. 37 éves, vagy még csak 35 volt, mikor a kép készült, de simán kinézem 45 évesnek. Már pedig nem hiszem, hogy abból a nagy mennyiségű pénzből hitvány gyors ételeket venne, ami ezt okozza. Ugye mellé sportol is, labdarúgó. Bár a párja nagyon szép nő, de biztos nem a két szép szeméért, meg a fiatalos arcáért van vele. De ugye átlagembernél ez nagy szívás.


[link]


[link]

2016. júl. 25. 14:13
 4/19 A kérdező kommentje:
Éjszakázni nem szoktam. 11 től reggel 7 ig alszok. Sosem dohányoztam. Heti 2-3 doboz sört fogyasztok minimális alkohol gyanánt. Ebből a 3 ból az egyik alkoholmentes.
2016. júl. 25. 14:14
 5/19 anonim ***** válasza:
Ismertem valakit még főiskolás koromban, aki 21 évesen simán kinézett egy 30-as családapának. Ettől függetlenül rendszerint volt korabeli barátnője (megjegyzem, általában nem sokáig, de ez már az ő hülyesége). Egyébként nők is vannak, akik idősebbnek néznek ki a valós életkoruknál, és vannak olyan káros dolgok, amik öregítenek. Én speciel legalább 5 évet simán letagadhatnék, de nem teszem, inkább mindig mosolygok a csodálkozó arcokon, amikor megtudják, mennyi idős vagyok.
2016. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Nem minden nő gyerekes 35 évesen. Akadj le a kislányokról, és nőj fel, keress korban hozzád passzoló nőt.
2016. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

[link]


Nem lehet azt mondani, hogy nem sportos.

2016. júl. 25. 14:16
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha 30 vagyok, akkor nem korban hozzám illő a 25-30 közötti nő?
2016. júl. 25. 14:17
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem szép nő egyáltalán a párja. Ápolt csupán.
2016. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Sokan idősebb nővel tudnak megállapodni, talán te is ilyen vagy.
2016. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!