Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért posztolják ki az emberek...

Miért posztolják ki az emberek facebook-ra ha megsérülnek?

Figyelt kérdés
nem egy ismerősömnél láttam már, hogy korházba volt és lefényképezte magát, vagy egy másik ismerősöm megütötte a térdét, léfényképezte a sebet és feltöltötte. mire jó ez? ti mit gondoltok? nektek is van ilyen ismerősötök?

2016. nov. 2. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a világ elfajulását lehet komolyabb mértékegységgel is mérni, mint sérüléses facebook posztok.
2016. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

Jellemzően azok az emberek, akik a sérüléseiket kiposztolják, azok kb. minden jelentős és jelentéktelen eseményt kiposztolnak.

Miért rak fel valaki a reggelijéről képet? Vagy magáról 35 szelfit? Vagy minden nyaralásról és utazásról 50 db fotót? Vagy miért írogatnak ki az emberek egymásnak címzett üzeneteket, miért nem privátban írják le, ha konkrétan valakinek címzik?


Magamutogatás.

2016. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
látom le lettem pontozva ebből is látszik sok a tucat ember, és kevés az egyéniség és ez csak rosszabb lesz sajnos. Megint le lehet pontozni, nem fog érdekelni....
2016. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13-as, nem tudom ki pontozott le, én zöld pacsit adtam! :)


köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :)

2016. nov. 3. 20:30
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem két dolog jut eszembe.

-Törődésre vágyik, jól esik neki a sok együttérző hozzászólás. Én spec emiatt nem raknám ki...

-Unatkozik a kórházban, és így akar beszélgetőpartnert szerezni. Na, emiatt már én is kiraknám a sérülést, ha nem lenne jó szobatársam, akivel tudnék beszélgetni.

2016. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!