Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az kiskorom óta...

Miert van az kiskorom óta hogy imádom sőt rajongok az állatokért és minden állatot magamhoz vennék megmentenék sokat be is fogadtam viszont ha rámjön meg tudnám ölni őket?

Figyelt kérdés
Nem szó szerint kell érteni de volt mar olyan kiskoromba is meg az elmúlt egy évben is hogy megütöttem ok nélkül aztán alig győztem simogatni őket meg bocsánatot kérni még sírtam is miatta mert én nem akarom és nem is akartam bántani őket de mégis megtettem :( és normális válaszokat kérek nem olyanokat h te állatkínzó meg ilyenek mert megvetem az állatkínzást..kérlek segítsetek :(
2016. nov. 2. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, ilyen van. Olvasd el:

[link]

2016. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez előjöhet egy 5 éves gyereknél? Meg itt hús-vér állatokról van szó sajnos nem képekről:(
2016. nov. 2. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem pl gyerekkoromban gyakori volt, hogy úgy szorítottam őket, majd' összeroppantak. érdekes volt, nem akartam nekik rosszat, de mégsem tudtam ennek a kényszernek ellenállni. A cikk egy képekkel folytatott kísérletről szól, de hús-vér állatoknál is ugyanez van. Bizonyos érzések, bár ellentétesnek tűnnek, csak hajszál választja el őket. Klasszikus példa a szerelem és a gyűlölet. A tudomány szerint hajszálnyi a különbség, mégis az egyik tök pozitív, a másik tök negatív.

Ugyanez van itt is. Túlcsordulsz a szeretettől, amit egy végtelenül aranyos állatka kivált belőled, és ez már súrolja az agresszió határát bizonyos tevékenységeknél. A gyerekeknél azért gyakoribb, mert ők nem tudják úgy kontrollálni magukat, mint egy felnőtt.

2016. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én sem nagyon tudom pedig nem akarom bántani őket orvoshoz viszont ezzel nem akarok fordulni mert az úgy nagyon gáz lenne:(
2016. nov. 3. 09:43
 5/5 A kérdező kommentje:
És az emberekkel is így vagyok akiket szeretek
2016. nov. 5. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!