Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy szinte minden lány ugyanolyan mostmár?

Figyelt kérdés
persze vannak kivételek is de a legtöbb lány ugyanolyan. gondolok itt a külsőre: iphone , superstar cipő , 5kg vakolat , kutya filter

2016. nov. 2. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb lány pont hogy nem ilyen. Csak aki nem ilyen, az kapásból el van könyvelve "különcnek" vagy "szürke kisegérnek", és azokkal nem is foglalkoznak a fiúk, észre sem veszik őket. Csak az iPhone-os, Superstar cipős, 5 kg vakolatos, kutyafilteresekre figyelnek fel. Aztán meg sírnak, hogy minden lány ugyanolyan.
2016. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

ayyyy ez jutott eszembe rólad

[link]


Am nem tudom, érdekes csajokat nem nehéz találni, ha egyszer már összehaverkodtál velük annyira, hogy ne csak a felszínt lásd.

Aztán meg ne menjünk bele ennek a blőd felsorolásnak a férfi változatába (tudod..adidas cipő, axe dezodor, ugyanaz a farmer egy hónapon keresztül, egész hétvégén COD a haverokkal, enyhe nőgyűlölet.)

2016. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
28%

Tényleg rengeteg egyforma, sabloncsaj van. Összességében azért úgy látom, hogy van mindenféle a kérdésben említett tucatcsaj mellett. Régi ruhákat bírók, sportosan elegánsak, stb.

De egy ideje, bármilyen külső stílusú csajjal is ismerkedem meg, belül teljesen egyformák. Engem ez sokkal jobban kiábrándít.

2016. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a trendek gyerekek. Amikor én voltam tini, voltak a "diskósok" meg a "deszkások" meg a "rockerek". Nekem mindhárom tetszett, úgyhogy mindegyik "voltam". :D

Utánam közvetlen következtek az emósok és kitudja még mik, tekintve hogy jöttem ki a tini korból értelemszerűen nem követtem ezeket az újabb trendeket, de ami biztos, később mókás ezekre az időszakokra visszagondolni. Egy korszakot ez jellemez, te unod mert most napi szinten ezt látod, de amint ez a trend is elmúlik, csak mosolyogva fogsz vissza gondolni ezekre az időkre is.

Amúgy mint minden korban mindig vannak alternatívák és nem is kevés, de tény ahogy előttem írta valaki, az "annyira nem feltűnő". Csodálkoznátok ha valós adatok szolgálnának miszerint rengetegen nem szokták a trendeket követni... Felnőtté válás során meg a munka és az életstílusod határozza majd meg hogy milyen ruhákat viselsz.

Ami a legfőbb, hogy tök mind1 hány lány "rocker", vagy épp "superstar cipős". Sokkal fontosabb annál hogyan gondolkodik illetve mi lesz belőle. Ezek csak divat trendek, és mint a divat oly jótékony hatását tekintve nem tesz különbséget bolond és intelligens dagadt vékony, primitív és okos ember között... Ezek csak ruhák. Ha megnézted a pradás filmet anno, abból a sok konklúziója között azt is megtudhattuk, hogy ne mi döntjük el mit veszünk fel. Azért hogy a mai világ trendjei műküdjenek rendszeresen és sok reklámmal bombáznak minket, pszichésen ráhatva úgymond ránk, hogy azt AKARJUK m ajd megvenni amit ők el akadnak adni nekünk. De ez már reklámpszichológia...más téma :D

2016. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!