Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék olyan lányt találni, akinek ugyanolyan értékrendje van, mint nekem?

Figyelt kérdés
Keresztény fiú vagyok, a magam módján gyakorlom a vallásom. Nem nagyon járok templomba, nincs bennem semmi képmutatás, nem igazán érdekel az egyház, viszont van egy értékrendem, amit részben a családomtól kaptam, részben a saját elveimen alapul, de erről rajtam kívül nem tud senki, még a szüleim sem, ez az én titkom. Jó ember akarok lenni, erre törekszem elsősorban, nem mindig sikerül. A külvilág erről mit sem sejt, teljesen átlagos 20onéves fiúnak látnak, aki ugyanúgy eljár bulizni, élvezi az életet. Sok lánynak tetszem, és nekem is sok lány bejön, de nagyon kevés van, aki igazán meg tud fogni. Eleve nehéz olyan nőt találni, akinek hasonló az értékrendje, és ha találok is, a legtöbb általában pont nem az esetem. Ha meg olyan lánnyal akadok össze, aki nagyon vonzó, abból meg akkor ábrándulok ki, amikor kiderül, hogy milyenek a belső tulajdonságai. Ha valami csoda folytán megismerek egy nőt,aki hasonló értékrendű és tetszik is, odavagyok érte, akkor meg ő nem akar velem lenni,most nemrég pont megtörtént egy ilyen eset.

2016. okt. 9. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A bevezető soraid alapján a te értékrended tőbb sebből vérzik.....
2016. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

https://www.youtube.com/watch?v=00xegtA-qMk&spfreload=10


Egyetlen férfinak sem alanyi joga a reprodukálódás. Ha nem találtál olyan nőt, amilyet keresel, akkor az csak és kizárólag azért van, mert még nem érdemled meg; még nem tettél semmi olyan különlegeset az életedben, nem értél el igazán semmit, ami miatt megérdemelnél az álomnődet.


Persze nem is tehettél, mivel fiatal vagy. Rengeteg időd van még, hova rohansz?


Ezen kívül érdemes feltenned egy kérdést magadnak, amire az emberek válasza általában az, hogy "nem": úgy gondolod, hogy megérdemelnéd a számodra tökéletes nőt? Miért gondolod úgy? Mit tudnál TE adni neki?


Ne érts félre, nem támadásnak vagy lekicsinylésnek szánom ezeket a szavakat, hanem teljesen komolyan gondolom. Szégyen, hogy ma mindenki azt képzeli, hogy csupán azért, mert megszületett, jár neki valaki egész életére, mintha ez egy értéktelen, természetes dolog lenne; holott a valóságban csak azok a férfiak találtak olyan nőt, amilyenről mindig is álmodtak, akik elértek valamit, és akit csodáltak a nők.


Nagyon ajánlom Varg Vikernes videóit, nem csak ebben, de minden más témában is. Ha van egy kis szerencséd, még a kereszténységedből is kigyógyítanak.

2016. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# Igen, több sebből is vérzik, írtam is hogy jó akarok lenni, de még nem vagyok az. Szeretnék valahogy az egyházhoz is visszatalálni, de ezt nem lehet erőltetni.


2# A párkapcsolatról az a véleményem, hogy a házasságra kell irányulnia. S igen, nekem magamnak is sokat kell beleadnom,hogy tökéletes legyen. Valami olyasmire gondolok, hogy a házasság lényege, hogy ajándékba adjuk magunkat a másiknak.

2016. okt. 9. 12:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól behülyítettek a keresztény-kommunista fäszságokkal, barátom.
2016. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2: Ugye neked még nem igazán tűnt fel az hogy ma már (és egy ideje) pont az emberiség legalja szaporodik a leggyorsabb ütemben? Pont a legprimitívebb és (leg)visszataszítóbb emberek vállalják a legtöbb gyereket a világnak szinte minden részén.

És a többivel is vitatkoznék azért...

2016. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy tudnál? Egyszerű, sehogy!

Maximum hasonlót, azt pedig úgy hogy kitartóan keresed.

Ennyi a történet idő kérdése, vagy megalkuvás.

2016. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Törekedj arra, hogy ne írj le valakit csupán a külső alapján, ismerd meg a lelkét is. Azt írtad, hogy ha találsz is olyan nőt, akinek hasonló az értékrendje, akkor az általában nem az eseted. Ez arról szól, hogy nem tetszik a külseje? Csak mert akkor ez így nehéz lesz. A kereszténység és a keresztényi szeretet lényege, hogy az ember szívébe nézzünk, a lelkét lássuk. Igen, tudom- külső megfog, belső megtart; ez ellen nem lehet mit tenni. Lányként írom, hogy sok esetben a csinos lányok pontosan tudatában vannak annak, hogy milyen előnyös a külsejük, és ennek megfelelően viselkednek (magyarul: beképzeltek). Feltételezem, az értékrended nem pont az ilyen lányokat keresi. Az átlagosak vagy kevésbé szépek szerényebbek. Persze ezt vehetjük sztereotípiának is, de azért van benne igazság.

Egy szó mint száz- lásd meg a hétköznapi lányokban is a szépet! Sok sikert :) (18/l)

2016. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Titkos ertekrend? Ha lenne isten hinnek benne
2016. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Valami olyasmire gondolok, hogy a házasság lényege, hogy ajándékba adjuk magunkat a másiknak."

A lónak a bal szemét, kérdező! A házasság érdek- és dacszövetség az utódok sikeres felnevelésére. Az, hogy te piros masnit kötsz a nyakadra és ajándék gyanánt átadod magad a párodnak, nem vezet sehová. Az ember folyamatosan változik. A ti dolgotok az, hogy együtt, egy irányba változzatok.

2016. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!