Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire változhat...

Szerintetek mennyire változhat meg a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel jó viszonyt ápolunk. Ő a kettőnk "viszonyát" baratságnak titulálta.

Részemről igazából ezt több mint barátság. Ezt neki is elmondtam.

Ő azt mondta nekem h úgy érzi neki most nincs szüksége kapcsolatra*. Amit el is fogadok. Mert annál fontosabb nekem, minthogy győzködjem.

Hozzzátenném, hogy nem találkoztunk még, és nem is egy helyen élünk.

A kérdésem igazából az, hogy mennyire elképzelhető az h az *"álláspontja" ellenére esetleg mégis az életébe kerül egy srác, akivel esetleg több lesz mint barátság? Igazából nem szeretnék pofára sem esni, h "várok rá" és közbe más nyeri el a szívét. Nem tudnám elviselni... :(


A nézőpontotokra, véleményetekre vagyok kíváncsi. Lányok esetében h ők ebben a helyzetben mit gondolnanak, mit cselekednének.


Tudom, h lesznek humoros válaszok. Úgyhogy azokat elolvasom majd, és tovább lépek. :)


Köszönöm (a lehetőleg hasznos) válaszokat! :)


2016. nov. 3. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eléggé, mert ilyen nincs igazából.
2016. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Természetesen nem úgy értendő, hogy soha az életben nem akar majd kapcsolatot. Hanem mostanában (meghatározatlan ideig).


De mégis lehetséges, hogy mostanában (mondjuk 1 éven belül) megismerkedik valakivel, vagy esetleg egy barátjával kerül szorosabb kapcsolatba. És kialakul valami közöttük? Pedig azt mondta h most nincs stüksége kapcsolatra..

2016. nov. 3. 11:17
 3/13 anonim ***** válasza:
'úgy érzi neki most nincs szüksége kapcsolatra" Minek vergődsz? Ő mondta, nem akar egyáltalán semmi féle kapcsolatot veled.. Hagyd a francba. az ilyen nők nem érdemlik meg a törődést. Majd 30 évesen rájön, hogy ez volt a életfilozófája ha közelednek felé:neki most nincs szüksége kapcsolatra.
2016. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor ideje a felvilágosításnak.

Az a válasz, hogy "Úgy érzi neki most nincs szüksége kapcsolatra" egyenlő azzal, hogy veled nem akar kapcsolatot! Egyfajta kegyes elutasító válasz. A jövőben sem akar majd veled kapcsolatot, ha bejönnél neki, akkor viszonozta volna.

Barát zóna, és biztos lehetsz abban, hogy más majd megváltoztatja a mostani "álláspontját" de az nem Te leszel.

Ne is várj rá, legyél a barátja, vagy szépen lassan távolódj el tőle.

2016. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És akkor mire véljem (vélitek), hogy szeretne találkozni. Szerintetek akkor mi a szándéka ezzel?
2016. nov. 3. 11:43
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként azt mondta, hogy mivel nen ismerjük egymást így nem tudja.
2016. nov. 3. 11:44
 7/13 anonim ***** válasza:

A kérdés nem is annyira az, hogy ő fog-e változni, hanem, hogy te fogsz-e :)

Nézd el a nyersségem, de a helyzet az, hogy ő lepattintott, te pedig ezt nem fogadod el. Ezzel van az alapvető probléma. Barátság ez bizonyára, de a barátság "leple alatt" nálad a nyomulás dominál, a számítás, hogy deháthamégis. Ennek kicsit álszent íze van. Ha le tudsz mondani róla "úgy", akkor tényleg megszerzed őt, mint barát, és abból önzetlenül még kialakulhat az "úgy" is, már ha akkor még igényled, hogy "úgy" legyen. De "úgy" se fogod :)

2016. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség az, hogy nem lehet kikerülni a barátzónából. Fiatalabb koromban megismerkedtem interneten egy sráccal, pár hét beszélgetés után belezúgtam, mint vak ló a gödörbe. Persze sejtettem, hogy esélyem sincs, fiatalabb is voltam jóval, meg annak ellenére, hogy jól elvoltunk, nem éreztem, hogy igazán nőként tekint rám. Aztán egyszer összejött egy lánnyal, azt hittem, megszakad a szívem. De mivel tényleg kedveltem, ugyanúgy beszéltünk tovább. Néhány hónap után szakítottak, én meg persze mellette álltam. A vége az lett a dolognak, hogy a megismerkedésünktől számítva viszonylag sokára, de csak szerelmet vallott:D 3 évig voltunk együtt. Hát ilyen is van.
2016. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hat en is igy valahogy gondolkodtam.


Ha nem fogadom el a baratsagat, akkor elveszitem. Ezt meg ugye nem akarom.

Ha elfogadom, meg mindig lehetek egy jobaratbol tars. Vagy lehet h baratkent sokkal tobbet fog nekem szamitani a lany,mintha osszejonnek. Lehet utobbi nem is mukodne.

2016. nov. 3. 15:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szar helyzet... Velem is ez volt mondjuk nekem úgy volt h egy haverom aki gyerek korától ismerte a csajt beszélt vele és neki mondta h rám teljes mértékben csak barátként tekint. Ez elég rosszul esett és ezután nem is mondtam el neki úgy őszíntén h mit is érzek. Most már gyakrabban találkozunk (már van barátja) és azt mondja h ha elmondtam volna neki akkor biztos osszejövünk mert ő is szeret... Nem biztos h teljesen összefügg azzal amit te mondasz de annyit még tanácsolok h ha valószínűleg elvesztetted (mint pl. most a leírtak alapján) mihamarabb lépj tovább mert később se lesz könnyebb.
2016. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!