Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Úgy érzem, nekem a "kitartott...

Úgy érzem, nekem a "kitartott lány" szerep a legjobb. Ez még változhat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, végzős. De semmilyen normális jövőképem nincs, nem tudom, mit szeretnék dolgozni.

Az, amiben jó vagyok, a pénzköltés, bulizás, szépítkezés. Bárki megkérdezi, hogy mit csinálok a szabadidőmben, akkor nem tudok értelmes dolgokat felsorolni az olvasáson kívül, mert vásárolok, kávézókba, éttermekbe járok, bulizok, vagy itthon vagyok és alszok, filmezek, sorozatozok, esetleg sportolok.

Nem vagyok lusta, több érettségim megvan már, ahogy nyelvvizsgáim is vannak. De egyszerűen nem tudom, mit akarok kezdeni magammal. A legjobb barátnőm mondhatni kitartott lány és én emiatt nem tudom lenézni, hanem úgy gondolom, hogy ez tök jó. Persze nem örökre, hanem néhány évig. De ha kérdezik tőlem, hogy jövő ilyenkor hol képzelem magam, akkor ezt mégsem mondhatom.


2015. dec. 13. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha beszélsz nyelveket lehetnél fordító, tolmács, tanár, akár mind egyszerre, és kereshetnél olyan jól, hogy te tarthatnád el saját magad. Mellette utazhatsz, világot láthatsz, vásárolhatsz és rájöhetsz, ki is vagy valójában. De másoktól függeni kegyetlen rossz dolog, nem csak előnye, de sok hátránya is van. AKi fizet, az dirigál, sose felejtsd el!
2015. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken belül is lehet testhezálló szakmát találni. Stylist, kozmetikus, fodrász, sminkes, maszkmester, rendezvényszervező, hostess (aki promóciós termékeket osztogat).
2015. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem hiszem el, hogy semmi sem érdekel téged. Akkor milyen könyveket olvasol?

Amúgy a szépségiparban is el lehet helyezkezkedni.

Nekem személy szerint égne a pofám, ha az életcélom a kitartott szerep lenne. Nem gondolod, hogy ennél azért egy kicsit több van benned?

Nem azt mondom, hogy lángoló lelkesedéssel kéne belevetned valamilyen egyetemi szakba, de akkor legalább az legyen a szempont, hogy viszonylag jól tudj vele keresni és tudd te saját magad finanszírozni a szórakozásodat.

Ha más pénzén élsz, akkor az lesz amit ő mondd. És ha egyszer csak a kitartód elküld, akkor mi lesz veled?

2015. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De én sokat akarok keresni, mert sok pénzt is költök el. Egy hostess, fodrász, kozmetikus nem keres olyan nagy összegeket.
2015. dec. 13. 13:10
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Vagy tanulsz egy jó szakmát és halálra keresed magad, vagy keresel egy gazdag faszit aki hajlandó eltartani.


Előbbit javaslom.

2015. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Bár tény, a jó szakmához ész is kell. A hostess pedig nem szakma.
2015. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól csinálja, akkor kereshet. Zsidró, Hajas...hogy csak fodrászokat mondjak.

Igen, ehhez munka kell.


Azon is gondolkodj el, hogy egyszer majd gyereked lesz. És/vagy a szépséges betegség, baleset miatt elvész. Az eltartó lelép, mert mindig van fiatalabb/szebb/érdekesebb. te meg ott fogsz állni nulla munkatapasztalattal, de sok kiadással. Akkor mihez kezdesz, ha nem lesz bevételed?

2015. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

"A hostess pedig nem szakma."


17-18 évesen még pont megfelelő, hogy legyen némi munkatapasztalata és pénzt keressen vele. Később tovább lehet lépni.

2015. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Majd lepottyansz a földre...

Egy ismerősöm az érettségiig jutott, majd a férje kemény munkával megkeresett pénzét szórta csak és a saját vállalkozásukban volt bejelentve, hogy legalább a TB, nyugdíjjárulék és hasonlók rendezve legyenek. Aztán jött a sz@r világ a vállalkozásban, meg kellett válni a kocsiktól, lakásoktól, végül az a nő, aki korábban szemrebbenés nélkül vette meg a 14. LV táskáját vagy Gucci karóráját, most konyhai kisegítőként dolgozik....

2015. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha így állsz hozzá, akkor ott a szexipar. Amíg ki nem öregszel belőle, jó pénzt lehet keresni vele. Mondjuk 30-35 éves kor után, félretett pénz nélkül már nem lesz vicces az élet.
2015. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!